CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní dif

Přední nebo zadní. Jeho problémy, náplně, kontrola, atd. všechny modifikace Frontera.
Uživatelský avatar
J.J offroudak
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 15 kvě 2011 10:44
Bydliště: Vitkov okres Opava

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od J.J offroudak »

tak to tady ctu a jsem z toho jalovej :roll: mam becko a sel bych do te uzaverky na zadek,jelikos celkem casto jezdim do lesa a ted jsem zapadl na poli a to jsem byl celkem na rovince,no hrabal jsem snih kolem auta asi hodinu :grin: nakonec jsem dojel domu.tak co dela to ten typek za tech 12klacku?jestli jsem teda cetl pozorne :grin: jestli ne,tak me omluvte :oops:
frontera B 2.2DTi zatm v zakladu
frontera A 2.3td(predelana na 2.8td)zvisena o 10cm
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od Slaava »

No co já vím, tak pokud dodáš jakejkoliv koš, tak místo diferáku ti do něj pan Koňařík udělá tu zubospojku. Pokud to už dělal, tak stačí říct typ a koš posílat nemusíš. Lepší ale bude, když se domluvíš přímo s ním, má účet i tady na fóru (napsal i ten příspěvek před tím tvým).
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Vladislav Koňařík
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 08 bře 2008 20:50

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od Vladislav Koňařík »

Tak jsem to dneska domluvil a po těch mrazech budu dělat předni napravu s košem a zadní nápravu mechanická uzávěrka.Takže jak jsem slíbil furt se na tom pracuje :grin:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od Slaava »

Jako opravdu uzavíratelnej diferenciál (např. penumaticky)? Do jakýhokoliv koše?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
midnight_man
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 25 kvě 2013 14:16
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od midnight_man »

Chlapi citam citam témy o prednych uzavierkach a som z toho este vacsi somar jak ked som zacal citat.... Co má teda dlhá ačkova frontera v predu za diferak? Nevravte mi ze tam montovali čo im prišlo pod ruku, taki sprosti hadam neboli.

Z toho teda plynie otázka...aké je najlacnejšie riesenie uzavierky na fronu do predku? Za 20 rokov výroby tohto auta je možne predpokladat ze tuto dilemu už niekto vyriešil, či nie? :D
Opel Frontera 2.2.i, "A" Long
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od vlado007 »

Somar z toho urcite nejsi, ale pomotany ( bez urazky ) si teda pekne zo vsetkeho. A podla mna aj vsetci co citaju tvoje otazky. Podla toho co pises tak ta frontera je v zubozenom stave, a ak sa nemylim tak ju aj predavas v inzerate ze :?:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
midnight_man
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 25 kvě 2013 14:16
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od midnight_man »

Neviem co tym myslis....Frontera sa nepredáva, kupil som jednu pred tyzdnom a postupne ju davam do poriadku...tolko k tvojej teorii.
Opel Frontera 2.2.i, "A" Long
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od vlado007 »

Tak potom prepac, ale videl som par dni dozadu fronteru tmavomodru, 2,2i z Ruzomberka na Bazosi. :wink:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
midnight_man
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 25 kvě 2013 14:16
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od midnight_man »

ano videl si moj inzerat ze kupim zadné dvere vo farbe ako na obrazku :) nebol to inzerat na predaj auta.
Opel Frontera 2.2.i, "A" Long
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od vlado007 »

Ne ne , ten inzerat tam mas stale, ale bol tam aj inzerat na predaj auta.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní

Příspěvek od Slaava »

midnight_man píše:Chlapi citam citam témy o prednych uzavierkach a som z toho este vacsi somar jak ked som zacal citat.... Co má teda dlhá ačkova frontera v predu za diferak? Nevravte mi ze tam montovali čo im prišlo pod ruku, taki sprosti hadam neboli.

Z toho teda plynie otázka...aké je najlacnejšie riesenie uzavierky na fronu do predku? Za 20 rokov výroby tohto auta je možne predpokladat ze tuto dilemu už niekto vyriešil, či nie? :D
Každá Frontera má z výroby vepředu normální otevřenej diferenciál. Nejsnazší řešení uzávěrky je uzávěrko-volnoběžka od pana Koňaříka ale samozřejmě nikdo nikomu nebrání investovat do výměny za uzavíratelnej diferenciál tybu ARB. Když si to tu pozorně pročteš, tak najdeš podrobnější informace.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Odpovědět

Zpět na „DIFERENCIÁL“