CZ replika Aussie Locker, pro výrobu nutno dodat původní dif

Přední nebo zadní. Jeho problémy, náplně, kontrola, atd. všechny modifikace Frontera.
vesmiroffroad

Automatická uzávěrka Aussie Locker i pro Fronteru?

Příspěvek od vesmiroffroad »

Nazdar lidi, na stránce:
http://www.uzaverky.unas.cz/modely.htm

je k dispozici 100% uzávěrka na ISUZU RODEO (tedy fronteru) s danou 44 (1993 -2000)

má s tím někdo na fronteře zkoušenosti?
Rosta

Re: 100% Automatická uzávěrka II.

Příspěvek od Rosta »

vesmiroffroad píše:Nazdar lidi, na stránce:
http://www.uzaverky.unas.cz/modely.htm

je k dispozici 100% uzávěrka na ISUZU RODEO (tedy fronteru) s danou 44 (1993 -2000)

má s tím někdo na fronteře zkoušenosti?
...zajimalo by me, jestli teda fakt mame ve Fronterach napravu Dana44 a hlavne jestli to na ni jde opravdu naaplikovat. Protoze za ty prachy je to zadarmo a udelat si z auta rolbu me docela laka :twisted:
vesmiroffroad

odpověď od dodavatele

Příspěvek od vesmiroffroad »

posílám přepis komunikace s dodavatelem,
musím ocenit komunikaci - jiní distributoři pouze napíšou ne a tím pro ně veškerá komunikace končí

Dobrý den,
našel jsem na vašich stránkách http://www.uzaverky.unas.cz/modely.htm
automatickou uzávěrku diferenciálu pro ISUZU RODEO (1993 -2000) za 260$.
ISUZU RODEO je prakticky pouze jiné označení pro v Evropě prodávaný
Opel FRONTERA. Máte prosím nějaké zkušenosti s montáží do Frontery? -
je to vůbec možné?
cena je 260$
kolik je cena v kč? a kolik stojí montáž?
děkuji
S pozdravem .....
-------------------------------------------------------
Dobrý den,

problém je v tom, že podle dosavadních zjištění se do Fronter dává jiná náprava než do Isuzu (v něm je americká Dana 44) a tím pádem i jiný dif. U většiny Fronter je navíc v sérii samosvor, do jehož koše Aussie nejde namontovat. Mohu Vám tedy poradit jedině zjistit, zda náhodou ve Vašem voze není zmiňovaná Dana 44 (v servisech nebo u dealera by to měli vědět). Pakliže tam bude, tak není problém aussie objednat. Cena s dopravou a poplatkem za převod peněz do USA vychází dnes na + - 8700 Kč (dnes jsem jednu platil). Montáž je pak dvislá od času mechanika (360 kč/hod.) - většinou trvá kolem 6 hodin pakliže jde vše dobře + výměna oleje v difu (cca 1000 Kč podle množství oleje).
>> Srdečně zdravím,
>> Jiří Janout
----------------------------------------------------------
Toho že tam nebude Dana jsem se bál, zkusím pod to lehnout a možná sundám víko, snad to nějak zjistím. Moc Vám děkuji za odpověď
-----------------------------------------------------------
V podstatě byste ani víko sundavat nemusel - Dany se dají rozlišit pokud vim právě podle tvaru víka. Dana 44 má toto víko
cover_dana44.jpg
S pozdravem....
----------------------------------------------


Má někdo fotku Fronterky zespodu? co tam je za nápravu?
anobo: co takhle přehodit celou nápravu? jde to? jaké jsou převodové poměry?
Myslím, že nějaká DANA44 by se někde na vrakáči nechala sehnat za pár peněz...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Vše při starém

Příspěvek od Slaava »

Takže nic nového. Jestli se nepletu, tak cca před rokem a půl to zjišťoval Kondor (nebo to byl někdo jiný?) s tím samým výsledkem. Tenkrát sem ale měl za to, že DANA 44 byla jen v Rodeech a Opel tam dával něco svýho ať s normálním difem nebo s difem se zvýšenou samosvorností (resp. s omezeným prokluzem).
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Rosta

Re: odpověď od dodavatele

Příspěvek od Rosta »

...tak velmi podobne viko mam i na svem obludovi. Zeby? No, zatim nepropadam panice, nicmene nemate nekdo fotku Fronckovy napravy, resp. vika diffu, ktere tam je? Muj digitak je totiz v Rusku a nemam to cim bliknout, zebychom to porovnali opticky :)
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

nevite nekdo jak to dopadlo s tema diferakama?Dneska jsem se koukal na viko a vypada to podobne jak na te fotce.Chtel bych to zkusit ale vyhodit skoro 10 litru za uzaverku a pak zjistit ze to tam nejde se mi moc nechce :-)
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Žanek

Automatická uzávěrka Aussie Locker i pro Fronteru? (1)

Příspěvek od Žanek »

Jaký je váš názor na uzávěrku aussie locker? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Uzávěrka

Příspěvek od Nimrod »

Určitě fu nguje dobře. Ale měl bych strach si ji dát na zadní nápravu kvůli cvakání. Na předek kdybych na to měl love tak ji tam dám.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Podle dovozce by cvakání nemělo být skoro slyšet a cena je víc než zajímavá.Jde jenom o to jestli mám na Fronteře nápravu Dana 44? :roll:
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta44 »

Myslím,že do našich vozů to asi nebude. Více je na http://www.uzaverky.unas.cz/modely.htm
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Nejde o to na jaký auto ale o nápravu.
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta44 »

Je to možné.Tak tam asi na ty naše zapomněli.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Náhodou jsem zjistil výrobce automat. uzávěrek u nás.Cena je 12000kč a jsou vyráběny přímo na zakázku do jakéhokoliv diferenciálu. Jak mě ujistil tak i do Fronter.Pokud by bylo 5 a více zájemců o stejnou uzávěrku cena asi o 1000Kč míň.Možno jak přední tak zadní dif ale je potřeba mu zaslat koš diferenciálu.
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Jan Sekanina píše:Náhodou jsem zjistil výrobce automat. uzávěrek u nás.Cena je 12000kč a jsou vyráběny přímo na zakázku do jakéhokoliv diferenciálu. Jak mě ujistil tak i do Fronter.Pokud by bylo 5 a více zájemců o stejnou uzávěrku cena asi o 1000Kč míň.Možno jak přední tak zadní dif ale je potřeba mu zaslat koš diferenciálu.
...ja nemám koš diferenciálů :cry: mám jen jeden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...no tak dobre.delam si srandu :shock:
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Nazdarek lidicky!Take moc uvazuji o uzaverce :D.Nasel jsem tento odkaz na vyrobce 100% uzaverek na principu AUSSIE LOCKER!!!!!Cena cca 12000kc.Stranka je

http://www.sweb.cz/vladislav09
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Odpovědět

Zpět na „DIFERENCIÁL“