Imobilizér

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Uživatelský avatar
liborabrit
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 12 srp 2011 16:13
Bydliště: Telč,okres Jihlava

Re: Imobilizér

Příspěvek od liborabrit »

Tak auto po dvou měsících slavnostně zprovozněno.Závada nebyla nakonec ani v imobilizeru ani v kablech.Něco se pokazilo přímo v řídící jednotce.Tak to tam prý nějak přepájeli a auto už zas normálně chytá.Konečně...Teď jen ještě zase vyřešit problém,proč padá do nouzovýho režimu,když jedu trošku ostřeji a bude zas na chvíli po problémech.Nejhorší je,že když to napíchnu na diagnostiku(která už mimochodem taky konečně s autem komunikuje),tak to nepíše žádnou chybu...
Frontera B 2,2 DTi,Sport,r.v.2000,Chip 107kW,péra Maxík+7cm,naviják 5,4t,šnorchl,rozš.3+3cm,
Procomp+5cm,světel.rampa
radar.2003
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 90
Registrován: 16 srp 2014 15:56
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od radar.2003 »

Měl jsem problém s imobilizerém, někdy se mu chtělo, někdy až na podruhé / napotřetí. Začal jsem hledat po netu řešení, odpověď prověřeného servisu Opel byla "nelze softwarově vypnout". Našel jsem tedy tuhle firmu: http://eshop.autoelectronic.cz/opel_emu . Pán je velmi ochotný, poslal jsem mu immo box, ŘJ a klíč (stačí chip, kdyby se někdo bál ...). Do týdne to měl hotovo. Namomontoval jsem do auta jen ŘJ, immo box se už zpátky nevrací ! Funkce 100% bez zaváhání. Cena 2500 Kč, protože mi musel do emulátoru nahrát kód immo. Je to trošku dražší než jsem chtěl, ale když ji miluješ není co řešit ... stejně jsem chtěl dělat náhradní klíč (bez čipu mě stál 130 Kč) :grin:
Frontera 2.5 TDS long 1997
Uživatelský avatar
Jokerrr83
Začínající diskutér
Příspěvky: 207
Registrován: 31 říj 2013 19:24
Skype: jokerrr.
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od Jokerrr83 »

emulator... no parada..... zkusim zjistit, jestli mi to pujde taky..... immo mi uz parkrat zneprijemnil zivot :/
Frontera A 2.0i Sport 4x4 (1996)-manualni AVM pevnostni,do terenu 31´na 11,5´ R15 Muzilla LT s diskem ET-35, predni tlumice Ironman, UP + 5 cm na podlozkach, vyhozena stabilka, koncovka Remus, naviják BESW12000, predni pevnostni naraznik
maniacse
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 18 pro 2014 12:36
Bydliště: Jacovce (SK)

Re: Imobilizér

Příspěvek od maniacse »

Pozeram, ze tie emulatory sa daju kupit aj samotne. Viete niekto, ako funguju, ako sa zapajaju a pripadne, ci a ako je ich treba programovat? Immo mi blbne naozaj len obcas, druhy kluc som ani neskusal, kedze ma auto este nikdy nikde nenechalo. Immo sa mi rozblika, ale mo vypnuti zapalovania a znovazapnuti spinacky ide normalne. Takisto ak sa mi po tomto obcas rozblika za jazdy, nikdy nevypne motor. Ale to vzdy radsej odstavim auto, vypnem motor, nastartujem a zas je pokoj. Toto sa mi stalo dokopy asi 2x, to preblikovanie kontroliek ale zo-desat krat, auto mam tusim necely rok. Kazdopadne, taketo elektronicke vychytavky mam rad, tak by som sa rad niecomu priucil a namontoval si novu blbost do auta..
A 2.5TDS Sport + Golf 2 + docasne odhlaseny Golf 1
radar.2003
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 90
Registrován: 16 srp 2014 15:56
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od radar.2003 »

emulátory existují, ale není zaručená funkce, navíc Opel má kód immo a kdo ti ho tam zadá? podle mých zkušeností u Opelu bez šance
Frontera 2.5 TDS long 1997
maniacse
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 18 pro 2014 12:36
Bydliště: Jacovce (SK)

Re: Imobilizér

Příspěvek od maniacse »

Hmmm, nieje to natolko inteligentne, ze si to nacita kod z kluca, a potom ho len kvazi opakuje? Alebo inak, dal by sa ten kod odchytit, a potom len opakovat? Mam doma fake Arduino, ale zatial som sa neak nedostal k studiu programovania v nom. Nieje tu niekto s IT vzdelanim, pripadne s programovacim konickom?
A 2.5TDS Sport + Golf 2 + docasne odhlaseny Golf 1
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“