neznamy konektor-campo

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

neznamy konektor-campo

Příspěvek od kamil9002 »

lidi nevite k cemu muze byt tenhle konektor?nasel jsem ho pri cisteni je za schrankou u spolujezdce
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od Goauld_cz »

Vypadá to jako kabeláž od dodělávanyho alarmu.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od kamil9002 »

to asi ne...je tam central a funguje tak ze predpokladam ze byloby to napojeny na ten central.Ale je mozny ze mel to na nijakou hi-fi techniku,byvaly majitel mel tam zesik a subwofer ...cert vi,on tam delal na tom aute docela divocinu
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od Goauld_cz »

Tak běž po kabelech kam vedou a pak můžem hádat dál k čemu to je. :lol:
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od Kraken01 »

Ahoj, já mám u Campa v přístrojovce podobných překvapení více. U mně je ale, jak je tu psáno, dodělávaný alarm a centrál od Jablotronu a některý z předchozích majitelů tu měl krom alarmu a centrálu i telefon s handsfree, jehož pozůstatky se mi tu taky válí na několika místech uvnitř palubky. Typoval bych to u tebe možná HiFi, nebo ty prastarý telefony s handsfree, co mívaly obvykle firemní auta, který používaly montážní čety apod. Můj názor je moc do toho nevrtat, pokud všecko funguje. Aktuálně řeším na svým Campu komplet rám a plechařinu a elektrika mně taky čeká. Zatím se v kabelech nevrtám, takže ti víc neporadím. Až dodělám plechařinu, bude mně patrně čekat elektrika komplet. Mám to milionkrát upravovaný a doplňovaný. V tom stavu jsem to koupil (a s tím rizikem jsem do mýho Campa šel). Myslím, že je zázrak, že to u mně všecko funguje. :lol: Hledej opatrně, ať se daří. :wink:
Kraken
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
maniacse
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 18 pro 2014 12:36
Bydliště: Jacovce (SK)

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od maniacse »

Podla hrubky cerveneho kablu a toho, ze tam mas aj ocko, to moze byt napajanie neakej podradnej kvazihifi zostavy. A podla toho, ze tam vidiet aj cokoladkou spojene kable, je to urcite vsetko dorabane. Sksu premerat, pripadne vypatrat, a nasledne, ak nic neplanujes dorabat, zrus. Kazdy usetreny gram mozes vyuzit na vybavu alebo naklad.. :D
Poliaci mali v mojom aute povodne GSM alarm, a niekto inteligentny, neviem ci predajca, dovozca, alebo byvaly majitel, ten stary alarm doslova vystrihal (kable s cidlami som vytahoval, a urcite este vytahovat budem) a dal do auta neaky polsky low-end central. Akekolvek zvysne kable davam prec. Jedine, co som dotiahol ja, boli kable pre zdruzene denne svietenie a LED hmlovky. Zvysok ven!
A 2.5TDS Sport + Golf 2 + docasne odhlaseny Golf 1
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od kamil9002 »

dik za rady.Kabely jsem nasel i pod kapotou.Vedou primo do pojistkovnice.K cemu byly ?nevim ...treba ke kavovaru :D
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: neznamy konektor-campo

Příspěvek od Goauld_cz »

Všechny dráty a kabely co sou v autě navíc a k ničemu bych opatrně vypreparoval ven. Můžeš se taky dostat na místa, kde bude fušerskej spoj a ten bys měl hned opravit na kvalitní, protože v budoucnu se můžeš setkat s problémem v elektrice a nebudeš vědět kde to hledat. Krom toho, pokud je to ještě živy, mohlo by to při náhodnym zkratu napáchat další škodu.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“