lambda sonda bez napetia, induktivne inpulzne cislo - chyb

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: lambda sonda bez napetia, induktivne inpulzne cislo - c

Příspěvek od vlado007 »

Tento motor ma retazovy rozvod. Tym ako povytiahol to ozubene kolo mohol vypadnut kolik na kluke, a posumul sa rozvod. Treba skontrolovat nastavenie. Treba skontrolovat zapalovanie, vstrekovanie benzinu. Nepustaj do toho nikoho kto len hada a tape. Narobi ti viacej skody ako je. Stret piesta z ventilami= poskodenie motora :wink:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Re: lambda sonda bez napetia, induktivne inpulzne cislo - c

Příspěvek od radole »

pri pribrzdovani prevodovkou sa pretacal motor? ak ano tak je jasne co znamena ten kovovi zvuk
motor mam ale najazdil som s tym autom max 1 km takze ho musim najprv otestovat
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
Juraj Lepies
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 21 dub 2011 07:22

Re: lambda sonda bez napetia, induktivne inpulzne cislo - c

Příspěvek od Juraj Lepies »

Dobre rano priatelia.
Radole - motor sa pretacal pri pribrzdovani prevodovkou - v tom terene sa na niektorych miestach nedalo nic ine robit. Vo velkych svahoch ma odpojili od lana lebo sa bali, ze to neubrzdim. Ak otestujes ten novy motor a bude dobry, daj vediet cenu.
Vlado - na Kysuciach asi bude problem zohnat servis, ktory rozumie frontere. Neviem ci to zvladne aj znackovy servis opla v Ziline. Pokusim sa opytat v Kysuci, kde davame do opravy sluzebnu L 200-ku. Servis patri do skupiny lepsich - tak uvidim. Musim vsak aspon dva mesiace prisetrit. Zatial kazdy z mechanikov sa priznal, ze fronteru nepozna, ale experimentovali ako sa len da. Dufam, ze neurobili vetsiu skodu ako bola. Asi bude lepsie, ked ani ja nebudem do toho auta sprtat. Ak som motor znicil, bude mi ho luto. Startoval velmi dobre aj v tuhej zime. Tah bol primerany veku, ale na moje cesty postacoval. V kazdom pripade mi pomohol dostat sa z hor - tam by sa asi bezna odtahovka nedostala. Ak niekto poznate na Kysuciach alebo v blizkom okoli servis alebo mechanika, ktory to dokaze pozriet tak dajte vediet. Vrta mi stale len hlavou, ze po ceste vzdy motor bez problemu naskocil a pomohol a zrazu po vymene vodnej pumpy kaput. Asi to tak malo byt.
Dakujem za radu - Juro Lepies
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“