ostřikovač na 3,2V6

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
rades
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 15 čer 2009 11:25
Bydliště: Praha

ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od rades »

Tuší někdo jak vyndat ostřikovač na 3,2 Béčkové ?? Nedává tlak do trysek, zadní ostřikuje v poho a když se k němu probojuju a zkusím ho na tvrdo z baterky tak je takovej unavenej!! Nebo existeje ještě nějaká možnost ho otesnout?? Hadičky jsou průchodný
hýčkaná na asfaltu - terénu se vyhejbá :D 4x4 limited 3.2 V6
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od DJ.Tom »

Jojo je to docela vtipné vyndavání, taky jsem to dělal :) a chceš vyndavat jen trisku na haupně, nebo ti nejde tlak už od motorku, když jsi vyndal hadičku ?
Pokud trysku je tam protiplýšek co vysuneš a pak celý odstřik vytáhneš nahoru, ten pak buď vyčisti nebo zahoď.

Pokud ti nejde čerpadlo. tak vyndej pravej podběh pod kolem. dostaneš se k baňce, na ní drží čerpadla. baňku vyndáš tak, že odšroubuješ 3 šrouby zevnitř z motorového prostoru a pozor.... vyndáš hrlo baňky a to pootočením a vytáhnutím. Pak to celé vytáhneš spodem v průběhu odpojíš hadičky a konektory čerpadel. Pokud máš i odstři světel. budeš mít čerpadla 3. Já měl vháji čerpadlo světel. Jsou to standardní čerpadýlka které koupíš v dílech na Škodovku. stěračová 500 Kč, světelné 1000 Kč, na vrakáči Škody cca za půlku na vrakáči Opelu ccaa za 6ti násobky :), než jsem vše nasadil zpět mázl jsem to silikonem a pak teprve zasunul. je to boj tak na 2 hodky, největší záludnost je vtom že musíš vyndat to hrdlo :) čerpadla musí mít takovou sílu, že když je zapneš v kýblu vody musí na 12 V stříkat tak 2 metry daleko.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
rades
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 15 čer 2009 11:25
Bydliště: Praha

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od rades »

už tlak z motůrku je slabota tak že mě čeká zase zámrd no jo no Opel :lol: uf ale každopádně dík za radu hned se na to ve středu vrhnu! A motůrek tam pasuje ze který škodovky??? Jinak hrdlo jsem vytáhnul v celku v poho ale musíš vyndat expanzku
hýčkaná na asfaltu - terénu se vyhejbá :D 4x4 limited 3.2 V6
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od DJ.Tom »

věř že to není zámrd. někde najdu obrázek jak to má udělaný touareg, tam musíš vyndat podběh kolo a půl motoru. jen nalévací trubka má vsoučru cca metr než se dostane k baňce.

Buďte rádi, že máte Oply. Teď jsme si začal hrát z VW a je to hrozný, neskutečně zmatená elektrika, nic není samostatný celek, vše je provázané, Dám blbý příklad, když odejde připojení kroužku pod volantem auto klekne, neb přestane fungovat kompletní sběrnice can.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
rades
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 15 čer 2009 11:25
Bydliště: Praha

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od rades »

a myslíš že když s vyndaným motůrkem doběhnu do škoda dílů tak že podle toho najdou podobnej???
hýčkaná na asfaltu - terénu se vyhejbá :D 4x4 limited 3.2 V6
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od DJ.Tom »

ano určitě najdou, měkl jsem ho v ruce, je stejný jako do Felicie. Jen ten co jsme měl já měl jiný konektor, ale daj ti kněmu i protikus tak to není problém předělat a stojí do 500, v Oplu za něj chtěli 2 a po ruce jsem měl jen vrakáč škody. mě odešel motorek na odstřik světel. ten mě dali na škodáckým vrakáči za tuším 300 a byl jak novej.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
rades
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 15 čer 2009 11:25
Bydliště: Praha

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od rades »

super tak se na to o víkendu hned vrhnu a dám vědět :wink: dík za rady
hýčkaná na asfaltu - terénu se vyhejbá :D 4x4 limited 3.2 V6
Uživatelský avatar
rades
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 15 čer 2009 11:25
Bydliště: Praha

Re: ostřikovač na 3,2V6

Příspěvek od rades »

tak vyměněno za ostřikovač z fábie :grin: děkuji za rady a jen dotaz jak jste řešili ten lem na blatníku ? Mě z něj odpadly všechny ta příchytky(teda byly tam jen dvě) , co to přimáznout silikonem?? A jěště jak vyškubnout trysku abych jí prpčistil??
hýčkaná na asfaltu - terénu se vyhejbá :D 4x4 limited 3.2 V6
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“