snímač pedálu plynu

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
PeterSO
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 28 říj 2008 10:54

snímač pedálu plynu

Příspěvek od PeterSO »

Zdravim vas nemal niekto problem s tym ze je vo frontere B 2001 elektronicky plynovy pedal a v poslednom case sa mi stava to ze asi v tretine plynu stale zacne ako keby vynechavat pravidelnost otacok napr pridam plin od zaciatku po tretinu ide plinulo a potom na malom kusku ked pridavam to ako keby trhalo a ked prejdem to miesto tak ide zas plinulo, a to je stali na hocijakej rychlosti, a pri volnobehu otacky nekolisaju len v tej jednej polohe pedalu tak neviem jeden znami mi poradil ze to asi bude ten elektronicky pedal tak neviem ak s tym ma niekto podobnu skusenost tak poradte vdaka.
Frontera B - 2001 2,2 DTI 16V
Uživatelský avatar
qwap-Nitra
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 16 lis 2010 18:27
Skype: qwapNR
Bydliště: Nitra, Frontera B 2.2dTi RS

Re: kolisanie plynu

Příspěvek od qwap-Nitra »

tento elektr. plyn pedal som riesil na alfe 166ke, tam bol ale problem ten ze raz fungoval normalne, raz od polky, raz do polky atd. z tvojho popisu je dost mozne ze to bude tym... skus nimroda ci maju nieco take...
Opel Frontera B 2.2dTi RS '99, cca 170.000km, volnobezky AVM, zdvihnuta o 5cm, pneu Vraník Truck 2000 235/70 R16
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: snímač pedálu plynu

Příspěvek od marfusak »

Ahoj, povedlo se ti to vyresit? Zabrala vymena?
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: snímač pedálu plynu

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahoj, na diagnostice, klidně i op-com, je poznat krásně dráha, tedy je to možný před výmenou krásně změřit i při vypnutým motoru, jsi si jistý že je to plynem nekucká to otáčkama ? tedy že by to udělalo v určitých otáčkách ? určitě to hod na diagnostiku, jinak pak jsou pedály pro všechny Bčka nafty stejný a výměna je na půl hodky práce.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: snímač pedálu plynu

Příspěvek od marfusak »

Ahoj, diky moc, nastesti uz jsem puvodce cukatury nasel..:)
viewtopic.php?f=7&t=2486&start=45#p91064
Plyn je tedy v poradku, takze muj dotaz kolem pedalu uz dnes neni z kategorie potreboval bych butne vedet, ale spis teoreticky by me zajimalo, protoze jednou se to urcite bude hodit...;) Jinak kabel pro op-com mam objednany uz skoro mesic ale stale neprichazi, takze jsem porad bez vlastni diagnostiky...a to je pri reseni podobnych problemu na prd...:(
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“