Re: Světelná rampa nejen na Béčko

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa nejen na Béčko

Příspěvek od rescuer »

kabely šli jestli si vzpomínám, tou těsnící gumou co je u dveří, po sloupku pod těsněním, do blatníku (jakoby kolem čelního skla) a dovnitř do motorového prostoru.

na B čku tam mám řešený koax od vysílaček.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
maniacse
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 18 pro 2014 12:36
Bydliště: Jacovce (SK)

Re: Světelná rampa nejen na Béčko

Příspěvek od maniacse »

Ahaaaa, tak takto to riesite... No ale, na to sa budem musiet pozriet, kedze mi tie dvere tak sedia, nech to pri zatvarani dveri neseknem. Alebo to natiahnem druhou stranou. Jaaj, rescuer, si mi dal zas chrobaka do hlavy. A estek tomu chcem zajtra vybavit kupu buracieho ramu, no zas utopim kopec chechtakov v aute. Ale za ten pocit to stoji!!!!
A 2.5TDS Sport + Golf 2 + docasne odhlaseny Golf 1
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa nejen na Béčko

Příspěvek od rescuer »

no jo, to já se teď už dopředu bojím STK se svým Bčkem :-D Protože, půlka věcí co tam být má tam není, a nahrazuje to zahrádka made-in-home a další ptákoviny co se policii nelíbí :-D

Ale ta rampa vím že byla chycená příčník ke dveřím, právě kvůli krátným hagusům, teda k rámu dveří (ne šroubovaný, jen takovýma jakýma si čímsi stažený) (obdobný systém měli Škodovky 100vky když se přidělávala zahrádka). a pak provrtaný ten příčník, kabely šli vnitřkem, na boku za uchytem vylizaly rovnou do těsnící gumy u dveří a před blatník do motorového prostoru k baterce, a potom středovým tunelem šli kabely k vypinačům.

pozor - nesouložit v autě vepředu, pokud tam budeš mít vypinače jak sem je tam měl já... ulomí se :-D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
maniacse
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 18 pro 2014 12:36
Bydliště: Jacovce (SK)

Re: Světelná rampa nejen na Béčko

Příspěvek od maniacse »

Jasne, ten system ala S100/S120 som pochopil z foto, ale nakoniec to asi budem davat na povodny uchyt hagusov a len kabel natiahnem podla tvojej rady.
A dakujem za dobru radu ohladom umiestnenia spinacov.. :)
A 2.5TDS Sport + Golf 2 + docasne odhlaseny Golf 1
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“