ALTERNÁTOR

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Žanek »

Tak dneska dostala Frontera novej altík. Ve starým už pěkně začly zpívat ložiska a taky už nedobíjel nejlíp. Bosch smluvní cena 3600,- a starej vrátit.
Uživatelský avatar
DerrickCuster
Začínající diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2010 16:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od DerrickCuster »

Já to udělal taky tak. Akorát to vrácení starého altíku mě trochu překvapilo, ale ty Exchange parts, jak tomu říkají, prostě tak fungují. V podstatě jsou to ve fabrice repasované alternátory. Jenom jsem ho měl vyměnit dřív, než mi ten neřád skapal v létě ve Francii na cestě z dovolené...
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Žanek »

Já jsem ho chytl ještě včas. :P
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od václav »

Na kolika kylometrech ti odešel ten altík ??? :wink:
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
DerrickCuster
Začínající diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2010 16:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od DerrickCuster »

václav píše:Na kolika kylometrech ti odešel ten altík ???
Na nějakých 152000 km. Přesně si to nemapatuju a nemůžu najít papíry, kde to mám napsaný. :)
Jak mi řekl elektrikář, kterému jsem to dával opravit, nejsou údajně ty alternátory konstrukčně úplně šťastně řešený, hřejou se víc, než by bylo zdrávo a proto taky dřív odcházejí. Třeba alternátor v bráchově Astře F z roku 1996 má natočeno nějakých 220 tis. km a pořád šlape.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Slaava »

Čuss vespolek. Mám tu před barákem Passata, kterej při nastartování začal hlásit "chybu dobíjení", čehož majitel nedbal a vyrazil do víru velkoměsta... no a když sme to pak zatáhli ke mě před barák, dal sem majiteli peníze na autobus, dobil sem baterku a auto znova natočil, tak sem zjistil, že to fakt nedobíjí. Je tma a klendra ale přístup k altíku je dobrej ale i tak se mi v tom nechce moc angažovat - zejtra z toho vyndám regulátor s uhlíkama, víc se mi v tom vrtat nechce. Můj tip je regulátor, kdyby to byla nějaká dioda, tak by z toho podle mě něco lezlo, byť hodně zvlněný. No a zde je místo na můj dotaz: dá se regulátor nějak změřit? Novej totiž stojí okolo patnácti stovek, což není zrovna částka, která by se dala jenom tak na pokus vyhodit z okna stojícího Passata, zvlášť když komplet altík stojí bůra (byť Starline). Sem hovno elektrikář, díky za pomoc.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
pavel.zaj
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 10 zář 2010 21:22
Bydliště: Opava Podvihov, Vuz Frontera A 2.4 dlouha,LPG sekvencni r.v. 93

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od pavel.zaj »

Zdar Slaavoé,
taky jsem hovno elektrikar, na omeze jsem mel taky problemy s regulatorem. Od te doby co jsem koupil nove uhliky za 150 a novy regulator dobijeni ze stare skodovky za 220, omega fakci jak hodinky. Pred tim to byly akorat vyhozene penize za ty uhliky s regulatorem, co jsou v kupe.

Na fronce je to zatim OK, ale jak zacnou problemy, tak to prekopu na skodovku a bude klid.

P.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Slaava »

Díky. Jde mi o to, jak poznám jestli je to regulátorem nebo ne.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
pavel.zaj
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 10 zář 2010 21:22
Bydliště: Opava Podvihov, Vuz Frontera A 2.4 dlouha,LPG sekvencni r.v. 93

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od pavel.zaj »

Na starych typech aut to bylo velmi jednoduche, zkusil si nabudit na okamzik alternator napaetim z baterie a v siti musel behem vteriny dvou namerit napeti vetsi nez 15 V. Dneska jsou regulatory vestavene do altiku. Takze ten pokus muzes udelat taky, ale musis odpojit regulator a nabudit primo uhlik, technicky to neni uplne jednoduche, ty regulatory jsou napevno pospojovane s uhliky.Budici napeti, kdyz nejsou zaple svetla byva tak okolo 5-6 V, alespon tak to ma Omega.

P.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Slaava »

To fakt nezní úplně snadno, už kvůli tomu, že regulátor je jenom halda plastu s jedním konektorem a dvěma dírama na šrouby, z který koukaj konce uhlíků, jak sám píšeš. Zatím sem nabil baterku a auto bez světel sem zavez majiteli do garáže aby mi to tu před barákem nekradlo spaní.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
OPEL2.3TD
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 29 kvě 2011 19:53

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od OPEL2.3TD »

Nazdar všetkým
chcem sa podeliť s chybou na mojej frontere, začala mi svietiť kontrolka na dobijanie aku.. a vtedy prestal isť aj otáčkomer, pomyslel som si to bude zase cifra za nový :idea: , tak som vybral altik von vyšroboval ten regulator čo su naňom uhlíky boli dosť zamastene a vôbec nechodili :shock: rozhodol som sa vyskúšať ich vymeniť letovačka doo ruky a už boli von, zbehol som do železiarstva či nekupim podobne podarilo sa z nejakej narex vrtačky :grin: obe stali 5.6€ :grin: založil pripajkoval skúška natočil som motor a ono to šľape :grin: v tomto pripade ma oprava vyšla lacno :grin: možno to niekomu pomôže možno že nie :grin: :grin:
Frontera 2.3TD rv.95 5dv. čierna metalíza obutá na pneu 265/75 R15 T3
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od vlado007 »

Zamastene boli urcite od netesniacej vakuovky. Takze pokial si ju teraz daval zas dole a nevymenil si tu gumicku medzi alternatarom a vakuovkou tak pocitaj z tym ze tiez nebudu mat dlho zivotnost. :wink:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
lasky
Začínající diskutér
Příspěvky: 469
Registrován: 28 lis 2006 11:44
Bydliště: Bohumín FRONTERA B dlouhá 2.2 DTI:Gumy v kaslíku a v lekarničce
Kontaktovat uživatele:

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od lasky »

zdar panove nevite nahodou nekdo jake loziska jsou v alternatoru na Becku altik je Bosh 0 123 500 008
tel- +420 608701329 NON STOP
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Slaava »

Popíšu svoji závadu, přidám svoji teorii o její příčině:

Po startu mi nefunguje otáčkoměr a nedobíjí altík. Obojí začne fungovat až když otáčky překročí určitou hodnotu. Tato hodnota se mění podle teploty od 2000 ot/min do cca 3000 ot/min. Jakmile motor tuto hodnotu překročí, tak nabíjení funguje i když otáčky klesnou. Otáčkoměr poté také funguje ale jeho rafika kolísá (velmi rychle vyskakuje nahoru až na nesmyslné hodnoty) a při volnoběhu někdy padá na nulu. Když padne a zapnu ještě něco elektrickýho (stačí blinkry) tak zase ožije. Co sem koukal do schematu, tak sem nenašel žádnou součástku, která by tohle mohla způsobovat a jako slíbenou teorii o vzniku závady tak mám jenom olejem zasraný kroužky rotoru altíku.

Díky za rady a podněty.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: ALTERNÁTOR

Příspěvek od Janeš Petr »

taky to vidím na nějakej problém kolem buzení
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“