Repase hlavního spojkového válce

Spojka a její součásti, všechny modifikace Frontera.
Odpovědět
bullterier

Repase hlavního spojkového válce

Příspěvek od bullterier »

Ahoj , tak mám zase problém . Tentokrát je to spojka . Nemáte někdo přehled o tom kde sehnat opravnou sadu hl. spojkového a pomocného spojkového válce na OPEL CAMPO 2,5 D 4x4 rv. 94 . Je to pakárna ale hledal jsem snad všude na netu a bez nějakého efektu . Dík za každou informaci .
JARDA1
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 12 říj 2005 09:30
Bydliště: Kláš�rec nad Ohří��
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JARDA1 »

opravná sada se mi válí v šuplíku,stála 280kč
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Adam

Příspěvek od Slaava »

Já to kupoval u Adama (teda jenom na pracovní válec, stála tak nějak okolo sedmi stovek - byla v tom gumička pístku, pístek a manžeta).
bullterier

Příspěvek od bullterier »

BINGO !!!! Pokud není jinej problém tak jí beru . Jak se dohodneme ? Jen pro kontrolu , vnitřní prům. hl. spoj. válce je 16 mm a jsou tam 2 ks gum . 16 x 5 mm a 16 x 6,5 mm cca. Tak pokud to je ono napiš a dohodneme se . Díkes
JARDA1
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 12 říj 2005 09:30
Bydliště: Kláš�rec nad Ohří��
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JARDA1 »

zjistím zítra v garáži a písnu
bullterier

*****

Příspěvek od bullterier »

Dík moc , pokud to bude ono tak budu moc rád !!!
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

Aby ti vyržel optimismus-dělal jsem tři válce(ne tedy od Adama) a všechny chodily sakra krátce....dnes dávám jeté nebo nové....držím ti palce.Já už to vzdal.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
bullterier

Příspěvek od bullterier »

No vlastně s tím tak trochu počítám ale jiná varianta ? Nesehnal jsem ho ani na : JC AUTO . MJ AUTO , AUTOCORA , AUTOKELLY, ELIT, no prostě nikde . Mám sice možnost v Praze na vrakáči OPEL na Kutnohorské ul. ale je to zase sázka do loterie za cca 1500 kč . Pokud máte někdo další návrh , budu rád . Díkes
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=41&
neházej flintu do žita když neznáš ta správná místa :-)
A když tam koukneš na tabulku v čem všem je tak si znečistíš kalhoty-běžnej válec v Oplech :-) normálně jsem koukal.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
bullterier

Příspěvek od bullterier »

Jo ? tak takhle jsem hledal a nakonec .... Reakce prodavače : ano máme za cca 1300 kč je váš . Radost - a když po tejdnu přišel balíček tak jsem koukal jak buk protože to co přišlo je vzhledově cosi podobného ale nedalo se to napasovat ani za boha . Jiná rozteč , délka a ve finále překážel posilovač . Tak jsem to poslal nasr.... obratem zpět , a prodavač ? Tak to bude asi na jinej rv . :( Tak a začal jsem zase znova .... atd :evil:
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

kde myslíš že se berou ti prodavači?někdo to dělat musí...Tady jsi to zkoušel?myslím to mjauto.Je to psané přímo podle typu...jinak třeba na Lancii jsem jezdil zásadně se starým dílem v ruce-to byla pakárna!!
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
bullterier

Příspěvek od bullterier »

To co píšu je konkrétně z obchodu MJ auto . Takže jsou 2 možnosti , prodavač je PODAVAČ nebo hledal špatně . Já mu poslal snad veškeré informace k vozu a bez efektu . Tak vážně nechápu . :evil:
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

zřejmě jen exemplář debila na druhé straně drátu.Docela běžný jev,z toho si nic nedělej.Zažil jsem to mockrát i v krámě, objednám něco přesně podle katalogu upřesníme to kdejakou píčovinou a přijde mi něco buď na škodnou nebo na Trabmusa.Protože: a vyber si:objednával jsi u kokota,ve velkoskladě mají přečíslovaný katalog, nebo tam dělá taky debil, smíchaly se objednávky...vždy jsem rád když dostanu to co jsem objednal...řeknu si:mám dobrý den!!! Jinak - když tvrdí na téstránce že je to stejné s hafo válci jinými-čemuž je opravdu divné věřit,že třeba s nějakou Asconou 1.3, ale zajet někam navrakáč a kouknout porovnat?Víš co-třeba je...Jinak pevný nervy,vyfoť si největší hovado co znáš a pošli jim to jako svou fotku s tím,že si v nejhorším pro to přijedeš osobně.Držím Ti palce.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
bullterier

Příspěvek od bullterier »

No tak to prubnu znova . Jen mne trochu tlačí čas . Na kole to není ono :lol: a CAMPO stojí zaprášené v dílně. Díkes moc . :twisted:
Odpovědět

Zpět na „SPOJKA“