--- Propadává se brzdovej pedál

Brzdový systém všech modifikací Frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jaspy318
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 24 črc 2011 22:28
Skype: bukaj318
Bydliště: Chomutov

Re: --- Propadává se brzdovej pedál

Příspěvek od jaspy318 »

Tak jsem to dnes prohnal tím vzduchem. Do dřevěný destičky jsem našrouboval hadici z kompresoru, pod ní jsem dal ten kousek duše a celý jsem to stáhnul na nádobku elektrikářskýma svorkama. Takže jsem to zvládl sám :) Trochu bublinek vylezlo... Auto brzdí perfektně, líp něž kdy dřív. Ovšem na štěrku stejně nemám brzdný stopy za zadkem. Už to ale nechám. Uvidíme v listopadu na STKáčku. Já jsem s brzdným účinkem spokojený :wink:
Díky za rady a za ukázku nového způsobu odvzdušnění :)
A 2.4i 1992 stříbrná metla, ochranej rám, nášlapy, přídavný dálkáče v rámu i na střeše, mlhovky...
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: --- Propadává se brzdovej pedál

Příspěvek od Janeš Petr »

tak ještě odvzdušni jednou, ale se zátěžákem v poloze na plné zatížení. Někdy se to udělat musí, třeba žigul na zadku bez vyháklého zátěžáku odvzdušnit taky nešel. jde o to, jak ho máš nastavený, že ti možná opravdu dozadu moc kapaliny nepouští
radar.2003
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 90
Registrován: 16 srp 2014 15:56
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: --- Propadává se brzdovej pedál

Příspěvek od radar.2003 »

Ahoj,
tak jsem konečně přes všechny nesnáze repásnul brzdy, odvzdušnil (včetně vyvěšení zátěžáku), ale mám problém, když neběží motor mám tvrdý pedál jako kámen (pístky se hýbou a brzdí), když nastartuju jde pedál na podlahu. Měl jsem vyndaný hlavní válec a pod ním jsem objevil v posilovači nějakou manžetu, která těsní píst hlavního válce, může to dělat ona (zdála se mi už jetá)? případně existuje nějaká opravná sada?
Frontera 2.5 TDS long 1997
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: --- Propadává se brzdovej pedál

Příspěvek od Janeš Petr »

nehledej v tom vědu, máš to jen blbě odvzdušněné. popis tu najdeš mockrát
Odpovědět

Zpět na „BRZDY“