Poděkování

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

And the Oscar goes to...

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:Takže: Já Děkuji A. Einsteinovi, že vymyslel žárovku, díky které je vidět i večer, dále Děkuji svému otci a matce, že jsem se narodil v této republice a v tomto století, dále Děkuji B. Gatesovi, že se nám takhle rozvinula PC síť, dále Děkuji svému zaměstnavateli,že mě zaměstnal a umožnil mi přístup na internet,následně Děkuji konstruktérům vozu Opel Frontera, poté mé Díky patří německému prodejci Wolwgangu Moserowÿ, že mi prodal svou Fronteru, Dále bych chtěl ze srdce poděkovat všem, kteří i Vám ostatním prodali své Frontery a zejména původním majitelům vozu Nimroda a Kondora, kteří po jejich zakoupení mohli založit toto forum, a v neposlední řadě řidiči autobusu č. 8, který jel dnes včas a Díky němuž jsem se dostal včas do práce a mohl se co nejdříve dostat na toto forum.......Pokud jsem na někoho zapomněl, tak se hluboce omlouvám, ale je Vás tolik :lol: ........................SORRY Spartaku, Ty s Opelem Fronterou nemáš nic společnýho, takže mé Díky nečekej :D :D :D
And the Oscar goes to... Vojtěch Kloud!!!
merlin

Příspěvek od merlin »

AMEN :roll:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Ďyk :!:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Ohhhhh got :roll: , vielen Dank, Herr Slaava :oops:
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: Černý puntíky jako z kulometu!!!

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Milda píše:Chlapi, chlapi! Víte že tato rubrička je úplně o něčem jiném? Přečetli jste si v úvodu, že vám Lenka - Sněženka děkuje ve své těžké situaci a za co? A vy tu mažete sklo takovými pí....ovinami.
:evil: Jedinej, kdo Lence odpověděl byl Kondor. Jinak pak je to už všechno totálně mimo mísu
:(
Já jí neradil :mrgreen:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

vojtech.kloud píše:Takže: Já Děkuji A. Einsteinovi, že vymyslel žárovku, díky které je vidět i večer, ...
Vojto, Edison to byl, Edison, pár minut před Cimrmannem na patenťáku, Edison. Kurňa kup si už tu žárovku, to vzdělávání u svíčky stojí za prd :lol: :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:D :D :D :D :shock: :oops: :lol: Fenk jů za radu, jdu do toho..... a abych se zde držel tématu, tak já ti teda:

Ze srdce Děkuji
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

ale není zač, Vojto,fakt ne, a Moc Ti děkuji za tak krásné poděkování :D
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:D :D :D I já Tobě Děkuji za poděkování za mé poděkování :D :D :D
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Já Vám také moc děkuji,že si tak pěkně děkujete,ještě jednou děkuji.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

a já se smíchy asi po... :lol: :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

za což Vám děsně děkuji,myslím to upřímně,fakt :lol: :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Děkujeme,že to myslíš upřímně,fakt :D :D :D
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Mnohokráte děkuji za všechna poděkování,děkuji i sám sobě jak pěkně děkuji,ještě jednou děkuji,opravdu upřímné díky.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

Jelikož Vám ještě asi nikdo adekvátně nepoděkoval,tak aby to nebylo nevděčné, mockráte Vám všem děkuji, opravdu moc děkuji, upřímně Vám děkuji !!! jo a ještě bych nerad zapoměl: Díky Vám !!! :lol: :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“