Offroad-frontera andělé

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.

máte zájem pomáhat ostatním členům fora, v případě nouze na cestách ?

ano, pokud to bude v mých silách, rád pomůžu a jsem ochotnej uveřejnit své telefonní číslo a lokalitu, ve které svou pomoc můžu nabídnout, případně o jakou pomoc se jedná ( odtah, lehký servis, svářečka, ubytování atd. )
35
92%
ano, pokud to bude v mých silách, rád pomůžu ale na žádném veřejně dostupném seznamu figurovat nechci
3
8%
budu rád, když mi někdo v nouzi pomůže ale osobně nikomu pomáhat nehodlám
0
Žádná hlasování
celé je to kravina, ať si každej pomůže jak umí sám
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 38

netvor
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 27 úno 2008 13:02
Bydliště: Bohumín

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od netvor »

Janeš Petr píše:no, to jsi hodnej ( i ostatní ), bohužel, pokud se to ujme, tak z vašich odpovědi asi nikdo žádnou tabulku nevytvoří . chtělo by to opravdu rovnou napsat, kde, kdo , kdy a jak je schopnej pomoci
Nevím co jse ti na mé odp. nelibí :?: :?: :?: telefon a město tam mám....
jinač u mě spíš až po 18 hod.přes týden - vytažení,odtažení,drobný servis....Bohumín,tel.605 358 105 :mrgreen:
Citroen C2 - firemní nákladní nákupní vozík
Opel Frontera-A long 2,4i+lpg,zvednutá+vzduchové měchy - prodáno
tel: 605 35 81 05
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od farmář »

člověk tu chvilku nejni ( jak jsou ta debilní hesla tak pokud to spadne, nemám sílu ho kopčit z majlu).

Jsem už profláklej dost, akorát jsem většinou v jednom kole. Kdo kolem JH, Janešů na mě číslo má! volejte jemu :wink:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Vokoun »

No v Brně je taky Myslivec, Nimrod+Kondor a pod Brnem Žanek, tak já na tom vyškovsku :mrgreen:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Janeš Petr »

koukám, že zájem by asi byl. tož Vokoune, kdo se ujme toho, aby vytvořil nějakou tu tabulku - podobnou, jako jsi měl se seznamem účastníků srazu v Mohelnici a bude tam z přízpěvků pravidelně doplňovat další anděle ??? ...tak to jsi moc hodnej , že se toho ujmeš, když ti to minule tak šlo :grin: :grin: :wink: ..... tak pak už stačí, aby si to kdo má zájem vytisknul a hodil v autě někam na dno do kastlíku. bylo by ale dobré, dělit to v té tabulce kvůli přehlednost podle krajů, aby člověk v nouzi, někde na dovolené, nemusel složitě hledat , kdo mu je zrovna nejblíž
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Janeš Petr »

netvor píše:
Janeš Petr píše:no, to jsi hodnej ( i ostatní ), bohužel, pokud se to ujme, tak z vašich odpovědi asi nikdo žádnou tabulku nevytvoří . chtělo by to opravdu rovnou napsat, kde, kdo , kdy a jak je schopnej pomoci
Nevím co jse ti na mé odp. nelibí :?: :?: :?: telefon a město tam mám....
co se mi nelíbí ? jednoduchá odpověď. tomu, kdo to bude zapisovat do tabulky se tím maximálně ušetří práce. nebude muset pracně hledat v podpisech a avatvarech, odkud kdo je a navíc, z tvé odpovědi - ,,taky se přidavám :lol: ,, není jasné, co vlasně můžeš nabídnout za pomoc :wink:
kdo má zájem svoji touhu pomáhat ostatním, může se upsat zde - viewtopic.php?f=9&t=4147&start=0&st=0&sk=t&sd=a
Uživatelský avatar
kresta
Ultra diskutér
Příspěvky: 3672
Registrován: 18 lis 2007 13:56
Bydliště: Mělník-Býkev
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od kresta »

se tam taky hodim :wink:
středočeský kraj okolí Mělníka lehkej vodtah dílna taky k dispozoci tel.721 763 960
(pivo je k dispozici :mrgreen: )
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od D@ve »

A 2,2 long
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od farmář »

kresta píše:se tam taky hodim :wink:
středočeský kraj okolí Mělníka....pivo je k dispozici :mrgreen:
my víme,ale přesto si píšeme!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Janeš Petr »

jen bych tam zakomponoval nějak ten kraj nebo okres. Kladiny většině z lidí nic neřekne...
a dal bych to nastojato, abych nemusel u monitoru ležet :wink: jinak super
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od D@ve »

oki vecer jak bude cas tak to klidne prevratim a poupravim... ale co vim tak je to na vytisteni a dani si to naspodek kastliku a tam nikdo nebude strkat monitor :lol: :lol: je to jen o vlastnostech pedeefka

btw.. inac Vsetin neni v zadnem pripade jihomoravský kraj :lol: ( nekteri ho sice i prirazujou do severomoravskeho ) ale je to Zlinsky

rozdeleni kraju: http://sedesatka.cz/node/11

to je jakobych o ostravakovi rekl ze je to prazacek :mrgreen:
Naposledy upravil(a) D@ve dne 25 čer 2011 03:22, celkem upraveno 1 x.
A 2,2 long
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Janeš Petr »

tak určitě máš pravdu, že je to jen k vytištění , to jen kdyby si chtěl někdo ověřit, jestli je zapsanej. ono to určitě jde otočit i nějak jinak, než s celým monitorem, jenže někteří nevíme, jak to udělat :oops:
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Janeš Petr »

D@ve píše:
btw.. inac Vsetin neni v zadnem pripade jihomoravský kraj :lol: ( nekteri ho sice i prirazujou do severomoravskeho ) ale je to Zlinsky , to je jakobych o ostravakovi rekl ze je to prazacek :mrgreen:
hele, když jsem jel naposled do Vsetína, odbočoval jsem někde za Gotwaldovem do leva, tak mi neříkej, že to už je severní morava :twisted:
mi starší máme v mapě pořád jen 7 krajů - jiho..., severo..., středo..., východo... a západočeský a k tomu jižní a severní moravu :wink: ...tak až to budeš do tabulky psát, oprav to, ať se v tom vyznaj i mladší ročníky :lol:
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od Vokoun »

Janeš Petr píše:koukám, že zájem by asi byl. tož Vokoune, kdo se ujme toho, aby vytvořil nějakou tu tabulku - podobnou, jako jsi měl se seznamem účastníků srazu v Mohelnici a bude tam z přízpěvků pravidelně doplňovat další anděle ??? ...tak to jsi moc hodnej , že se toho ujmeš, když ti to minule tak šlo :grin: :grin: :wink: ..... tak pak už stačí, aby si to kdo má zájem vytisknul a hodil v autě někam na dno do kastlíku. bylo by ale dobré, dělit to v té tabulce kvůli přehlednost podle krajů, aby člověk v nouzi, někde na dovolené, nemusel složitě hledat , kdo mu je zrovna nejblíž
Ale to bych ti Petře v žádném případě neudělal, to by si taky mohl někdo vysvětlit, že jsem ti ukradl nápad a to se nedělá :!: :!: :mrgreen:
P.S.: Víš, jak se to říká: "Co sis navařil ......................" :!: :mrgreen:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od D@ve »

tak ja mam notaska, tak s otocenim neni problem :mrgreen:

neni to do vsetina, ale na vsetin ... inac nikde sem nepsal, ze je to severni morava .. inac VZDY BYL VSETIN SEVERNI MORAVA ( jeho okres sahal az pomalu k OStrave) :mrgreen:
inac uz je to opraveno a doplneno

nechci urazit ale pro "nevedouci" existuje i wikipedia : http://cs.wikipedia.org/wiki/Okres_Vsetín :mrgreen: :mrgreen:
A 2,2 long
Uživatelský avatar
kresta
Ultra diskutér
Příspěvky: 3672
Registrován: 18 lis 2007 13:56
Bydliště: Mělník-Býkev
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroad-frontera andělé

Příspěvek od kresta »

kresta píše:se tam taky hodim :wink:
středočeský kraj okolí Mělníka lehkej vodtah dílna taky k dispozoci tel.721 763 960
(pivo je k dispozici :mrgreen: )
hodte mi to někdo do tabulky :grin:

sorry já to neviděl :roll: :oops: :mrgreen: -tak už nic :lol:
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“