Vyhledávání filtrem

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Vyhledávání filtrem

Příspěvek od Milda »

Omlouvám se předem, pokud napíši nějakou brutální zhovadilost.
Ale měl bych návrh, vzhledem k poslední dobou probíranému problému o zařazování a vyhledávání hledaného tématu v celé šířce a hloubce tohoto skvělého fóra, zda je v časových i technických možnostech webmástrů, vytvořit zde systém vyhledávání pomocí filtru.
Např. zadám do nějakého okénka termín, slovo, pojem třeba a ono by mi to vyhodilo jen témata, kde se tento řetězec vyskytuje.
Bylo by to asi ku prospěchu, ale sw s tím související si neumím představit. Teoreticky ale vím, že to možné je.
Nojo, tak mě už zase nemlaťte kardanama a vypněte ty kompresory! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/color]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Jenom se přeptám, nahoře v záhlaví je funce Hledat. Její vlastnosti jsou nevyhovující a je potřeba je nějak ještě více rozšířit?
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

]Jo tak to je přesně wono. Tímto se hluboce omlóvám a sypu si popel na svó nestódnó řepu :? [/color]
]Ale hned jsem to zkusil a žádné "vyblikávání" než to ze dneška mi to nenašlo. Asi to hledá jenom v diskusi. Nebo i v ostatních částech webu offroad-frontera ČLÁNKY / Zrádná technika, Tipy atd :?: [/color]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Ne, toto hledá jen v této diskuzi
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“