fotky k seznamu uživatelů

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

fotky k seznamu uživatelů

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahoj nešlo by do seznamu uživatelů dát malý fotky ? náhled auta ? A šlo by udělat další sloupeček třeba se začátkem SPZ (asi z důvodů evidence by nebylo dobrý je tu mít celý ale třeba jen začátek nebo naopak konec či něco podle čeho když za někým pojedu ho pak tady dokážu najít.
Díkec
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Na fóru, kam jsem chodil před tímto (fiat tipo :oops: ) jsme měli adresář lidí přístupný jen pro registrované (platící) členy. Tento adresář sloužil k tomu, že pokd se ti něco vysralo na cestě, nebo jsi potřeboval nějakou pomoc na druhé straně republiky, mohl ses na tyto lidi obrátit s žádostí o pomoc. Zápis do toho adresáře byl dobrovolný, každý, kdo se chtěl nechat zapsat tam uvedl i kontakt na sebe a dobu, kdy je většinou k zastižení...

To jen tak pro inspiraci....
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

noooooooo

to je motivujici !!!!!!!!!!

né že by jsme se spolehlivostí měli nějaký problém, ale kdyby se po cestě našel někdo kdo mi doveze pivo - to by bylo fakt cool !!!!!!!!
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

ono nejde nutně jen o spolehlivost. Prostě jde o to mít jistotu nějakého zázemí v kraji, kde to neznáš - ať už z jakéhokoliv důvodu.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Rosta

Příspěvek od Rosta »

... kam mam poslat penize :?: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Rosta píše:... kam mam poslat penize :?: :lol: :lol: :lol:
Vydž Rostine, za moment ti příjde číslo mýho účtu . Hlavně dlouho neotálej. Dovolená se blíží, tak ať to stačí banka připsat!!! :D :D :D :D :D
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Milda píše:
Rosta píše:... kam mam poslat penize :?: :lol: :lol: :lol:
Vydž Rostine, za moment ti příjde číslo mýho účtu . Hlavně dlouho neotálej. Dovolená se blíží, tak ať to stačí banka připsat!!! :D :D :D :D :D
...no tak honem honem :roll:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Prachy mě!

Příspěvek od Slaava »

Rosta píše:... kam mam poslat penize :?: :lol: :lol: :lol:
Mě! Na oplátku si tě zaregistruju a až zase budu potřebovat vatu, tak dám vědět!!!
Pavel M
Začínající diskutér
Příspěvky: 306
Registrován: 21 čer 2006 06:59

Příspěvek od Pavel M »

On to není zas tak blbej nápad. :)
Chtělo by to seznam uživatelů fóra, přístupnej jen registrovaným, kde by byl nick + fotka, příp. popis auta. A zdokonalil bych to tím, že v příspěvcích u jména by byl odkaz na profil toho dotyčného.
Hlavní přínos bych viděl v tom, že když se tady s někým bavíš a nedokážeš si zrovna vybavit, s kým máš tu čest, klikneš na odkaz a je jasno :wink:
Myslím, že by to stálo za zamyšlení a byli bysme zase o krok dál... :D
FRONTERA B SPORT RS r.99´ 2,2DTI-16V automat;
5cm podložky +2,5cm bodylift, 2x4cm rozšíření, pneu 255/70/16", xenon lights . . . . SKYPE: pavelmed
Rosta

Příspěvek od Rosta »

... tak ja zacnu: Rosta, Brno, tel: Samsung, jsem pro kazdou ptakovinu, a to je muj skorofroncek. Akorat moc nekrizi. Zatim :D
Jo a fotka je v avataru 8)


Obrázek
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Zkuste mrknout na tohle, jako inspiraci... Nebylo by marne, něco takového udělat... jako interní dokument... :-)

http://www.offroadforum.cz/offroadandele.xls
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

]Ty Jo, to je bomba, já tam chci taky zaregistrovat. Napiš jak. Milda Litoměřice[/color]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:Ty Jo, to je bomba, já tam chci taky zaregistrovat. Napiš jak. Milda Litoměřice
Mildo, doufám, že to není další ironický fórek...:D Ale jinak bohužel netuším jak tam regnout :-( Ale něco takového by sme si mohly vytvořít vlastní tady ne? klidně bych to i udělal....
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Není to fórek. Při minuloročních záplavách a nebo při průtrži, co se nám tu přehnala minulý týden jsem tahal z vody froňou asi 6 osobáků. Naštěstí pro ně znali můj mobil. Na neštěstí pro ostatní, co ho neznali. Ale napadá mě, jestli se nebudeme snažit o zdvojení registru v části GALERIE !!! Tam je nás plno s fotkama našich mazlíků. Stačilo by to asi doplnit o nějaká ta upřesnění. (mobil,lokalita atd.) Ale v tom excelu je to excelentní). Zdravím rescua [/color]:D
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:Není to fórek. Při minuloročních záplavách a nebo při průtrži, co se nám tu přehnala minulý týden jsem tahal z vody froňou asi 6 osobáků. Naštěstí pro ně znali můj mobil. Na neštěstí pro ostatní, co ho neznali. Ale napadá mě, jestli se nebudeme snažit o zdvojení registru v části GALERIE !!! Tam je nás plno s fotkama našich mazlíků. Stačilo by to asi doplnit o nějaká ta upřesnění. (mobil,lokalita atd.) Ale v tom excelu je to excelentní). Zdravím rescua :D
Mildo tak pro tebe: http://www.rescueinfo.org (to sme my) http://www.rescue-ztzs.cz to je přímo tématika co by tě mohla zajímat... Jinak já bych tady tu databázi udělal trošku jinak než v excelu...
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“