off road sraz Maďarsko

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

off road sraz Maďarsko

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Zjistil jsem,že se konná každoročně již asi 20 let, v Maďarsku mega off road sraz,zatím o tom nevím nic moc víc,jen jsem něco četl v off road magazínu (nějaké letní vydání),off road sraz by měl trvat celý víkend a mělo by se na něj sjíždět okolo tisícovky off roadů ! ! ! Nevíte někdo něco bližšího,popřípadě nechystá se tam někdo vyrazit? Bývá to snad někdy začátkem léta nebo koncem jara,pokusím se k tomu ještě něco zjistit bližšího.
Rosta

Příspěvek od Rosta »

...na segedinsky gulasek a prikusovat k nemu madarskou cabajku :lol:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Rosta píše:...na segedinsky gulasek a prikusovat k nemu madarskou cabajku :lol:

...a zapijet to tokajskym :roll:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Na segedín Tokajský............a pak celej víkend prosereš :oops:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Takže akce v Maďarsku,jedná se zřejmě o jeden z největších off road srazů v evropě,akce se jmenuje : INTERNATIONAL OFF ROAD FESTIVAL SOMOGYBABOD,konná se tradičně již dvacet let (letos bude 21.ročník) u městečka Somogybabod nedaleko Balatonu (cca 16km) na prostoru o rozloze cca. 117 ha,je zde mnoho off road soutěží,od maratonu,přes trial,extrem off road až po sranda akce,tahání kamionu na čas,atd , atd...., akce se konná každoročně vždy koncem Května na jeden víkend Pátek ráno až Neděle večer,loni se pro nepřízeň počasí sjelo pouze "málo off road nadšenců" "pouze" cca 700 off roadů !!! Na letošním ročníku je očekávána klasická účast něco kolem 1 000 off roadů ! ! !..............Tak se Vás ptám,zda by měl někdo zájem vyrazit si na víkend k Balatonu na tuhle akcičku??? Víc na netu (ve vyhledávači ve světě "international off road festival somogybabod") nebo v časopise OFF ROAD,vydání Září 2006,já bych se vyrazil mrknout,co vy na to???..........Joooo a off road je tam rozdělen (pro ty co by eventuálně chtěli závodit :D ) do 4 kategorií, Opel Frontera jezdí v kategorii č.3, s Pajerama, MB třídy G, L.Roverama 88/90, Wranglerama,atd,(kategorie 4 jsou Patroly,Hummeři a magoři co je jim jedno kolik udělaj cestou kotrmelců :D :lol: :wink: ),kat 5 jsou speciály :shock: ,tak doufám,že máte o čem přemýšlet, :wink: :idea:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

...docela se mi to zamlouva, takze bych jel hledat inspiraci :!:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Dobrý,v off road magazínu vyjde v kalendáři akcí datum letošního ročníku,takže to budu sledovat a pak dám aFízo :lol:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Cross Country Rally Baja Hungaria

Příspěvek od Milda »

24. - 26. srpna 2007 viz: časopis OFFROAD Leden2007.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

No,tak už to víme,já ho mám u přítelkyně,tak do něj mrknu až o víkendu :wink:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Časopis?

Příspěvek od Milda »

]No já teda nevím, ale bejt přítelkyní, tak ti omlátím ten časák o kebuli. :evil: Myslím, že budeš mít asi jiné starosti, co s volným časem o veekendu :D [/color]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Naštěstí mám velice chápající přítelkyni :wink: ,ale jistě,že budu mít o veekendu jiné starosti,budu se starat o svého miláčka................já mám totiž svojí Fronterku moc rád :D :D :D
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Výmluvy

Příspěvek od Milda »

Ty woe Vojto, ty si už jak já. Taky se už pár dní od Bratronického srazu vymlouvám, že musím ještě vystříkat spodek, vymejt brzdy, vyměnit prachovky a manžety, pak odmastit kotouče a segmenty, promazat listovky, dolejt volej, vyčistit vnitřek nebo vyměnit chcíplé žárovičky. To máme my Fronteráci fantazie, co? A ženský uměj jen to, že je bolí zrovna hlava. :D :D :D [/color]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Přesně tak a až budu na Fronterce hotovej,tak ještě půjdu makat na našeho hasičskýho Trambusa :wink: , Mildo,tak jsem dnes měl v ruce off road, a akce uváděná jak píšeš na 24.-26. Srpen,je jiná akce, to je Baja cross country, to není ono,baja je klasickej off road seriál závodů,to co mám na mysli já,je typickej off road sraz,já to zjistím,už se na tonm pracuje......ale snaha se cení,máš u mě bodík :wink:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Rosta

Re: Výmluvy

Příspěvek od Rosta »

Milda píše: ... musím ještě vystříkat spodek, vymejt brzdy.... A ženský uměj jen to, že je bolí zrovna hlava. :D :D :D
...to vem rovnou z jedne vody nacisto u pritelkyne i na aute a mas na chvilu klid 8)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“