Sraz ve Chříči AKCE ZRUŠENA

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Sraz ve Chříči AKCE ZRUŠENA

Příspěvek od PETR&JITKA »

Máme možnost udělat sraz Fronter v Chříči, za poplatek je k dispozici areál, restaurace a nocování ( dva spojené pokoje po 4 lůžkách se sockama a spaní na sále ), ale potřebujeme vědět kdo má zájem přijet na sraz cca 8-10. února 2007 -+ týden.
Naposledy upravil(a) PETR&JITKA dne 08 úno 2007 11:17, celkem upraveno 3 x.
Petr Nespor
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 04 lis 2005 22:48
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr Nespor »

Jedu :wink:
2.5TDS
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Jak už jsem říkal při rekognoskaci terénu přítomným 28.12. ve Chříči, tak teď i pro ostatní JÁ JEDU !!!
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 17:33, celkem upraveno 3 x.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Nevim,co tam teda dělal Milda ( rekogonkomk pvofohuto...co???? :shock: )já teda jezdil :D ,a stejně jako MIlda se opakuji,jeduuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!.PS: Mildo Díky žes mě tam vytáhl (pro ostatní..........ehm.....2 krát) :oops: ,V
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

sraz ve Chříči

Příspěvek od B53 »

Jedůůů!!! I s Campem
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B53 »

co kdyby jsme taky začali používat CHAT ?????? Koukám, že funguje a není to špatné!!!!!
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

no konečně:-) jsme se na podzim sráželi opět v osm večer ale brzy to přešlo-jo a nejlepší je požádat Nimroda o registraci do chatu-pak z něj nevypadáváš! s Chříčem-netuším ještě,zatím mám hodně starostí,ani jsem se nekoukl kde to je ale v principu jsem pro. :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

jsem si mohl myslet-Plzeň sever(jsem původně z Plzně a sever znám jak své boty-dokonce jsem v Chříči spal s odtahovkou na autob.zastávce(nebo to byla ta díra vedle?):-)
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

jeduuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!.PS: Mildo Díky žes mě tam vytáhl (pro ostatní..........ehm.....2 krát) :oops: ,V
No, kdyby sis vo to neřekl, ani bych si nevšim, že hrabeš! To je těžký, když musíš vyméct kažkou díru :D :D :D Bylo mi ctí...... :D
Naposledy upravil(a) Milda dne 01 kvě 2009 22:27, celkem upraveno 2 x.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:P přítelkyně mě pak už na potřetí zabrzdila,jinak bych do toho šel znovu,já bych tu díru udolal a projel,ale odradila mi od toho :oops:
Majk

Jedu taky

Příspěvek od Majk »

Mám nový gumy ......... COOPER DISCOVERER :D

............. jedu taky - musím to vyzkoušet 8)
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Jel bych,ale chrápu jako dost,jde o to aby se v tý tělocvičně nevyklepaly kruhy ze stropu.Počítej se mnou,když mi do toho něco vleze tak se předem omlouvám,zatím to tam mám čistý.To víš živnostníček.PS:spacák sebou?Že bych si pro něj zajel na chatrč na Šumavěnku :shock:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

info přesunuto na 2.list *M*
Naposledy upravil(a) Milda dne 29 led 2007 23:32, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Chlapi :!: Tak co je :?: Kde jsou další, kdo by se projeli spolidním terénem ve Chříči a sešli se do supr houfu :?: To je všechno, jo :?: 7 nebo 8 vozů :!: Tak to teda pardon, ale myslel jsem, že si ty kastle zvedáte, aby to někde k něčemu bylo a ukázali nám ostatním, co si do toho nelajznou, jaký to má v terénu výhody, když je tu o tom půlka celýho fóra. A když se máte předvést, tak jste zalezlí na parkovišti u paneláku, aby se Vám to náhodou vod blátíčka neušpinkalo :?: Si teda myslím, že ta moje břichoplazka sice na ALU kolech vypadá jako "leštěnka", ale blátíčka se nebojí a kopečků taky ne. Chtěl jsem vidět pořádný OFFroady, ale aspoň uvidím zas ty samý kámoše, co byli 28.XII. a předvedli, že jsou fakt dobří. Tak jděte do sebe a dejte vědět, kdo další by ALE URČITĚ měl zájem přijet. Čím víc vozů a lidí, tím lepší efekt bude celá akce míti. Všechny zdravím :arrow: Milda
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 17:34, celkem upraveno 1 x.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

30.12.loni 8)
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“