Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět

Morava a červenec mi na sraz vyhovuje:(Jen pro ty, co opravdu pojedou na sraz) :

Ano
27
64%
Ne
3
7%
Nevím
12
29%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
filo007
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 24 led 2009 13:15
Bydliště: Kojšov okres Gelnica, 2,2 TDI

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od filo007 »

Super akcia škoda viac chvalit uz tak chvalene .Tešim sa na dalšiu akciu Filo007.
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od Vokoun »

Musím poděkovat jménem svým i přípravného týmu za první pozitivní ohlasy. Jsme si vědomi, že to nebylo vše na 100%, ale snažili jsme se. Navíc byla to naše první akce takového rozsahu. Chci všem poděkovat za účast, která mne po součtu velmi překvapila. Fronterek bylo celkem 28 a lidiček tam bylo 49 :!: :!: Jen jsme se v některých organizačních věcech poučily a pokud budou patřičné ohlasy, jsme připraveni na repete příští roky s některými novinkami :!:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od vlado007 »

Chalani dobre ste to spravili a zorganizovali vsetko. Musim velmi pochvalit. Akcia super. ( a aj klobasa a gulas boli dobre dole v bufete ) :grin:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
magy46
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2009 20:54
Bydliště: Litoměřice

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od magy46 »

Díky za krásný víkend!!! I mojí Fabijce se tam líbilo a to nemluvím o pejsině Nessině. Jsem ráda, že jsem se setkala s přáteli a poznala nové fandy Fronterek. Děkuji organizátorům a jmenovitě i Vokounovi za půjčení jeho super offu k poježdění, když Mildova bělice tentokrát zklamala. Těšíme se na všechny příští srazy!!! Martina a Nessy
(tak trochu a hlavně jako spolujezdec) Frontera A long, 2.4i, r.94
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od modrasek »

já bych asi do toho neměla kecat...ale přesto! Jen taková drobulinká (opravdu drobulinká) výtka. Se synkem jsme čekali v Mohelnici na spanilou jízdu Fronter....Vidět ve skutečnosti a na videjkách je 100 a 0. Čekali jsme..ale magy46 a Milda nás zachránili a bylo z toho opravdu příjemné, nečekané, odpoledne. Děkujeme Magy46-Martině a Mildovi.
PS: Peťka měl starosti zda se vám v PR líbilo!
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
BeastikDca
Příspěvky: 10
Registrován: 05 zář 2009 10:43
Skype: beastik
Bydliště: Dubnica SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od BeastikDca »

Zdravim vsetkych,
na takejto akcii som obl prvy krat... i s mojou "B",
akcia sa mi pozdavala i ked som sa nezucastnil sutazi, nakolko som si ete netrufol. :(
Skoda ze sme uz museli ist v sobotu podvecer :( Neboli sme ready na kempovanie - Dakujem za ponuku Tankanovi na noclah.
Dufam ze na dalsej akcii pobudnem ovela dlhsi cas.
Beastik
Frontera B 2000 2.2 DTi
SLOVAKIA - DCA City
SK- Dubnica nad Vahom
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od myslivec »

První vlaštovka :wink: :
http://myslivec76.rajce.idnes.cz/2010_07_17/
Mám vynikajícího fotografa, mimo jiné :wink:
Uživatelský avatar
pavel.s
Začínající diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: 08 čer 2007 15:40
Bydliště: Česká Skalice

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od pavel.s »

Opravdu super akce,takže i já děkuji organizátorům i všem ostatním, moc jsem si to užil ikdyž mě moje Sportka musela chvílema proklínat.Jo a díky za tu 13 tku je to opradu šťastný číslo.
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od Milda »

Dojmy z celého srazu, na který jsme se těšili, jsou ty nejlepší a jsme moc rádi, že jsme se tam dostali, i když ne s Froňou. Ale to je život. Hlavní je zůčastnit se. Organizačnímu týmu moc děkujeme za velmi zdařilou akci, zážitky, setkání s přáteli novými i starými a fajn víkend.Toho prachu a vedra si v sobotu užili všichni - lidičkové i autíčka. Večerní pohodu a dobrou náladu nám nedokázala zkazit ani rychlá, ale čekaná změna počasí a prudký dešt s bouřkou, který sice pár posádek donutil předběžně opustit sraz a odjeli zabezpečovat své domovy, ale ti co zůstali se ještě více semkli do bezva party, dané omezeným prostorem přístřešku podia, kam se všichni shlukli z rozlehlého tábořiště. Všechno má své. I ten noční déšt dal nedělnímu řádění Fronter ten pravý offroad charakter a mnozí dokázali nejen neskutečně zabahnit své mazlíky, ale i dokázat, že si poradí i v takovém terénu, jako je ten v mohelnickém motodromu. A jezdit bylo opravdu kde a každý si mohl vybrat obtížnost, na kterou se cítil a poznat hranici možností svých i svých strojů.
Moje další postřehy z uplynulého srazu:
- Některé posádky tvořené partnerskými páry jistě získaly další autoritu a uznání u svých protějšků, jak dobře si dovedou poradit s autem v bahně. A pozor! Jezdily i mnohé z dam a to velmi dobře.
- Ti, co byli na podobném sraze poprvé, se do toho tak vžili, že nepochybuji o jejich účasti na dalším srazu. Fakt dobrý.
- Spanilou jízdu všech vozidel dorazivších na srazy je efektnější udělat na úvod srazu, než na konci druhý den. Na tom jsme se s Vokounkem shodli. Né všichni se zdrží přes noc a odjíždí večer k domovům. Kolona pak ztrácí svoji půvabnou délku a efekt.
- Každému vozu při příjezdu na sraz dát startovní číslo i s nickem řidiče. Je škoda, když nevíme, s kým se na srazu srazíme a koho vlastně fotíme.

Ale za těch 5 oficiálních srazů klubu, na kterých jsem už byl, se povedlo vychytat plno nápadů, postřehů a rad, které budou do budoucích srazů velmi vhodnou osnovou a motivací pro další fandy, kteří se rozhodnou sraz uspořádat. A že to není sranda vám dají za pravdu jak naši webmástři N+K, tak další srazoví organizátoři - Jirka z Petrovic, Hujer 4x4 (Klouďák) a Petr&Jitka z Berouna.
Chci zde i za Martinu (Magy46) poděkovat Robertovi (Vokounovi), že byl tak velkorysý a půjčil mi v neděli k zabahnění i svoji pěknou B-sportku. Na automat se velmi dobře zvyká. A jela naprosto v pohodě.
(PS.: Ale to blátíčko v dezénu MTček už jsi měl !!! Já to jen obalil silnější vrstvou, aby vydrželo co nejdýl.)
Dorazili jsme v neděli s Magy46 a Nessi do Litoměřic něco před 22.h. Cesta byla pohodová, ale vzali jsme to "zkratkou" přes Přerov, protože na kraji Mohelnice jsme ještě v poslední chvíli zahlédli Modráska s Yariskem, kteří dle harmonogramu srazu vyhlíželi průjezd očekávané kolony Fronterek. Tak jsme přijali pozvání do Přerova a ještě stihli odehrát malý bowlingový turnajík.
Fotek máme habaděj a jsou ještě u Martiny v Noutbuku i s mnoha videoklipy. Zítra je stáhnu k sobě, vytřídím a hodim výběr někam na "Rajče", "Ukaž to", "Moje foto" atp, tak jako to naprosto bezchybně udělal už ze svého zdroje "Myslivec". Videa budou na Youtube.
Hoši díky - bylo to super, a kdo tam nebyl, ať lituje.
Naposledy upravil(a) Milda dne 21 črc 2010 13:02, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
matrix26
Začínající diskutér
Příspěvky: 198
Registrován: 08 dub 2006 21:58
Skype: matrix261218
Bydliště: ZL

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od matrix26 »

Tak přidávám pár fotek akce zde http://matrix26.rajce.idnes.cz/mohelnice_2010/
a taky videa rpo ty co nezústaly do neděle jak vypadalo blátíčko
http://matrix26.rajce.idnes.cz/mohelnice_2010/ atd...
ex Opel Frontera A 2,5TDS, CB Team Roadcom 80k, 255/65R16 Conti CrossContact AT, šnorchl, světelná rampa, naviják přední 12000lbs a naviják zadní ATV3500lbs.
Uživatelský avatar
eskimo
Začínající diskutér
Příspěvky: 320
Registrován: 17 zář 2008 20:03
Bydliště: Nitra,Slovensko

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od eskimo »

tak musim sa aj ja podakovat usporiadatelom za velmi príjemny výkend aj ked ta moja trocha neposluchala ale nakoniec sme dorazili na slovensko v pohode este raz dik za akciu :mrgreen:
astra 1,7cdti
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Fotoset Mohelnice 2010 od Mildy

Příspěvek od Milda »

Tak jsem se konečně dostal k ládování fotek i z mojí zásoby. Musel jsem to trochu učesat, smazat nepodarky, rozmazanky a oničomky..... Z druhého dne - bahenní neděle - mám spíše více videí. Pod některými fotkami jsou i komentáře, ale je třeba fotku z alba rozkliknout ==== http://fotoalba.cz/alba/Daidallos/2214264
Sestřihané a zpracované video ze srazu sem brzy vloží Magy46
Naposledy upravil(a) Milda dne 21 črc 2010 13:03, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
MARCEL
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 14 kvě 2007 21:00
Bydliště: OLOMOUC, Suzuki Grand Vitara 1,6 zelenej lahváč

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od MARCEL »

Tak kdy bude další sraz? Jel bych třeba hned. :mrgreen:
Uživatelský avatar
maxik.t
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 854
Registrován: 01 zář 2009 21:17
Bydliště: Prostějov

Re: Sraz Mohelnice 17.7. - 18.7. 2010

Příspěvek od maxik.t »

Teda, toliko kladných ohlasu :oops: , to potěší a hlavně nabudí na další akci :twisted:
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
2.5 TDS long , 1997, 31x13,5 R15 Maxxis Mudzila, naviják 5,4t , lift 6cm + bodylift 5cm ,CB,nějaký ty světýlka na střeše, šnorchl , přední a zadní pevnosťák , expediční zahrádka ,pergola...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“