zraz fronter na slovensku resume

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od majo »

Vlado,mňa zmiatol tento príspevok!Pripadá mi všeobecný,čiže mal som pocit,že sa týka aj mňa.Preto som reagoval !
eskimo píše:........ nejde mi o prachy ale o nezaujem ludi na tomto fore kazdy si tu kupuje ked niekam pridu nalepky z logom tochto fora a kazdy tu ospevuje fronteru ale ked maju moznost prist spoznat ludi a nielen nik tak kaslu na to a videl som tu aj take hlask y ako pisal myslivec tak ako tradicne tak nepridem tak potom ani nemusi nic pisat nik na to nieje zvedavi :mrgreen:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
eskimo
Začínající diskutér
Příspěvky: 320
Registrován: 17 zář 2008 20:03
Bydliště: Nitra,Slovensko

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od eskimo »

Dobre dobre tak v tejto chvíli ukončujem tuto debatu a prejdime na ine temy dakujem za pochpenie vsetkych a aj za nepochopenie myslim na zaver ze akcia v Nitre sa Vam pacila a sice po problemoch s tecnikou sa vsetci stastne dostali domov a tesia sa na stretnutie v dalsich rokoch pretoze tu vobec neslo o nejake lumplovanie vasich aut ano kto mal zaujem bol tu priestor na jazdenie v terene ale kto si auto nechcel nicit v terene vobec nemusel a stacilo mu pojazdenie s inymi chalanmi alebo sa len pozerali na ostatnych takze dakujem a offu zdar niekedy nabuduce :wink:
astra 1,7cdti
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od janoduch »

som rad ze aj nezainteresovany reagovali len skoda ze sa necitaju poriadne tie prispevky ,potom vznikaju nedorozumenia. :shock:
no neviem co je vicackane auto akzdy si da auto do kopi tak aby sa mu pacilo.no ako uz pisal majo su rozny ludia.
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Přemet
Začínající diskutér
Příspěvky: 258
Registrován: 18 led 2009 23:50
Bydliště: Olomouc

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Přemet »

majo píše:Prepáčte chalani,nechcel som do tejto diskusie vstupovať,ale nedalo mi to! Každý vie prečo si FRONTERU kupoval a akú!
a) niekomu to auto vyhovuje na každodené použitie a presne také potreboval!
b)niekto si ho kúpil pre zábavu!
c)niekto pre zvyšovanie si EGA!
Tie autá potom podľa toho asi aj vyzerajú: a- skupina sa stará o čo možno najlepší tech. stav!
b- upravuje si autá, za účelom zlepšenia prejazdnosti terénom!
c-skupina robí všetko pre to, aby ich autá čo najlepšie vyzerali!
Ja si tiež myslím,že je každého osobná vec, do ktorej skupiny chce patriť!Skutočnosť,že sú medzi nami(vami) sľubotechny je smutná,ale ľudia sú rôzny!Je dobre túto skutočnosť rozlišovať! Organizátora plne chápem a nečudujem sa, že stratil chuť v tomto pokračovať! No vyčítať tu ľuďom na fóre, že nemajú záujem si svoje autá huntovať ,nieje podľa mňa na mieste! A zvlášť ak s kritikou nezačne sám organizátor zrazu,ktorého sa to priamo týkalo! Lepšie by podľa mňa bolo,vybaviť si to medzi sebou samotný ZAINTERESOVANÝ! Ja len toľko!UŽ MLČÍM ,keďže nepatrím medzi zainteresovaných! :wink:

:!: Jen bych chtěl dodat, že někdo může spadat i do více skupin a to že jezdí v teréně neznamená, že si auto musí zákonitě ničit a v neposlední řadě jsme OFFROAD FÓRUM, NEBO NE :twisted: :?: :?: :?: :!:
FRONTERA 2.4i, silnice AT 31/10.50/15 na 8" plech diskách s ET (-)20, terén kovové T3 8) :mrgreen:, bodylift 5cm,CB, hasičák, sekera, rýč, motorová pila, kupa kurten a nyní už i Hi-Lift a naviják 5400 tam kde jiným cesta končí tak tam pro nás začíná
Uživatelský avatar
Přemet
Začínající diskutér
Příspěvky: 258
Registrován: 18 led 2009 23:50
Bydliště: Olomouc

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Přemet »

Vokoun píše:Je důležité vědět, kdo je kdo :wink:
:idea: A s tímto nejde víc než souhlasit, svatá pravda Romane :!: :!: :!: :mrgreen:
FRONTERA 2.4i, silnice AT 31/10.50/15 na 8" plech diskách s ET (-)20, terén kovové T3 8) :mrgreen:, bodylift 5cm,CB, hasičák, sekera, rýč, motorová pila, kupa kurten a nyní už i Hi-Lift a naviják 5400 tam kde jiným cesta končí tak tam pro nás začíná
Uživatelský avatar
filo007
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 24 led 2009 13:15
Bydliště: Kojšov okres Gelnica, 2,2 TDI

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od filo007 »

Preč sa na zrazoch neschadzaju chalani ktori maju zalubu vo FRONTERACH? To neznamena že zraz je o rozbiti svojho milačka. Neni skvele si posediet a pokecať o upravach a skusenostiach ? Anadovažok vidieť co dokaže FRONTERA s dobrim medzikusom.Ostane cela aj po prekonani napohlad neprechodneho useku nejakej trate. A ked je dobri navigator je to špicove (Janko Duch) su to skusenosti k nezaplateniu. Chcel som tým povedať že stači prisť načerpať skusenosti a poznatky ktore sa nedaju nikde inde ziskať
Ferda 2,4i
Začínající diskutér
Příspěvky: 103
Registrován: 09 pro 2008 22:07
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Ferda 2,4i »

No hoši nechci už rýpat do téhle konečně trochu se uklidňující debaty. Ale...,

já se nikam nehlásil a dělal na autě jak zběsilej aby to třeba jelo. Když je ale hlášeno, že je akce plná, tak už se tam necpu, což je fakt blbý, že to někdo neomluví včas, protože by se tam v klidu dohrkali jiní, kteří neslibovali, páč nevěděli jestli složí auto a tam by si to kurva užili. Musím říct, že smekám před Eskimem, že tohle dotáhl do konce pro ostatní. Mám za sebou organizování spousty akcí pro různý sorty lidí (mezi motorkářema by jsi měl vědět dopředu do čeho lezeš :mrgreen: ) a vím jak je to někdy tvrdý, ale vždycky těch pár spokojenech nebo dokonce nadšenejch tváří stojí sakra za to, to těm ostatním ukázat, že tohle prostě jde, protože těch co si mylsí že ne, těch bude vždycky fůra, ale sami neudělají jednoduše nic.

Eskimo, seš taky určitě trochu chytřejší, ale tohle udrž a já seru na nějaký přihlašování dopředu a prostě tam dojedu. Maximálně něco sfotím, vychrápu se v autě ( proto jsem si kupoval dlouhou A a prostě mě to baví) a jedu zpátky. Myslel jsem, že jsou mezi Offrouďákama větší ranaři.

PS: tohle nemělo nikoho nasrat! Jenom jsem se nemohl dívat, jak se tu místo chvály lidí co to zažili, hádáte s lidma jen z povzdálí.

Ještě jednou, klobouk dolů, Eskimo.


Jo a na Svat jedu, kdybych to tam měl dotalčit. :grin: (Doufám, že se mi to neposere nějak extra, kdybych teď nedojel, tak mě tu umegabitujete). :mrgreen: :mrgreen:
Ferda (Obelix) - Frontera A 2,4i 1992 dlouhá
Honda VT 750 Shadow Spirit, Přestavba.
Dušky

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Dušky »

Páni, ktorí sme sa stretli na Kolíňanskom vrchu, chcem sa konečne aj ja trochu pridať. Len nedávno som sa registroval a dlho hľadal kúsok času a hlavne skúseností na fórovanie na fóre. Podarilo sa.
Takže k stretnutiu, klobúk dole, čo sme všetko dostali (gulášik, káva, kuriatko, 80-ku rumík) a bola fakt fajn zostava. Bol to síce môj všeobecne povedané tretí zraz v živote a musím ho hodnotiť ako najlepší.
Kolíňany 09 071.jpg
Kolíňany 09 043.jpg
Kolíňany 09 076.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
peterdyba
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 12 lis 2008 16:31
Bydliště: Slovensko, Gelnica, 2,8 TD
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od peterdyba »

Takže páni, konečne sa mi podarilo uviesť môjho oplíka opäť do 100% stavu!!! Diferáčik som zohnal za neakých 230 Euráčikov, nakoľko kamarát ma na sklade síce tri, ale všetky s prevodovým pomerom 4.88. A keďže ja na môj dizláčik potrebujem 4.56, musel som sa trošku posnažiť, kým som ho zohnal. Výmena šla v podstate až na dve posraté šrubky celkom dobre, ale v v podstate som to mal za neakých 8 hodiniek zmáknuté. No a kedže vás mnohých zaujíma, čo sa vlastne stalo s tým starým, tak nech sa páči pár fotečiek bez komentára!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Vokoun »

Pěkně se ti to rozlousklo :!: Nicméně šikula se nezapře :wink:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od stavitel1 »

si musel zhánat celý diff nestačilo len satelity ?? tie nie su rovnakee vo všetkých ??sa len pýtam :roll: a sú to celkom velkékusky možno by to šlo polepiť a predať :mrgreen: :wink:
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
Uživatelský avatar
peterdyba
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 12 lis 2008 16:31
Bydliště: Slovensko, Gelnica, 2,8 TD
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od peterdyba »

stavitel1 píše:si musel zhánat celý diff nestačilo len satelity ?? tie nie su rovnakee vo všetkých ??sa len pýtam :roll: a sú to celkom velkékusky možno by to šlo polepiť a predať :mrgreen: :wink:
Máš záujem? Mám jedno super lepidlo a že si to ty, urobím ti fantastickú cenu!!!! :lol:
Neviem teraz či je to všade rovnaké alebo nie, ale keďže mi to urobilo dieru aj do liatinovej vane, tak som to neriešil!!! A okrem toho chcel som nechať auto pojazdné, takže čo tomu naozaj bolo som zistil až keď som to rozobral. Nechcel som to rozobrať a až potom zháňať náhradné diely. A teraz môžem aspon špekulovať aj o uzávierke!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
eskimo
Začínající diskutér
Příspěvky: 320
Registrován: 17 zář 2008 20:03
Bydliště: Nitra,Slovensko

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od eskimo »

peto ty spekulant ked zacnes riesit tu prednu uzavierku daj vedet dost ma to zaujima :grin: pretoze to by som ccel riesit aj ja ale samemu sa mi do toho nechce :wink:
astra 1,7cdti
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od janoduch »

no kedze aj ja by som rAD UZAVIERKU ALE RADSEJ ZADNU AKO PREDNU TAK POCKAM PETKO CO PORIESIS :mrgreen:
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“