Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009 6.června (júna)

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět

Zúčastníte se jarního srazu 2009 v Ředhošti?

Zcela určitě se zařídím - počítejte se mnou
19
22%
Velmi pravděpodobně - budu-li pojízdný
20
24%
Budu se snažit přizpůsobit termínu a přijet
31
36%
Přijedu alespoň jako spolujezdec
4
5%
Rád bych, ale nemohu - budu mimo ČR/SR
2
2%
Rád bych přijel - ale na jiný sraz
1
1%
Nemohu přijet, budu zaneprázdněn prací
5
6%
Nemám zájem zúčastnit se srazu v Ředhošti
1
1%
Na srazy nejezdím, ač vlastním offroad
2
2%
 
Celkem hlasů: 85

Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009 6.června (júna)

Příspěvek od Milda »

Tato první stránka bude aktualizována průběžně a bude obsahovat nejpodstatnější info o srazu. :!: :!: :!: :!:
V posledním měsíci před srazem rozešlu všem přihlášeným podrobné info a propozice o organizaci srazu. Vpodstatě výtah a souhrn toho nejdůležitějšího, co se probere i v této diskusi. V posledním týdnu se osvědčilo setkání účastníků na SKYPE fóru :idea:


Úvod: Tak jsem se asi zbláznil a jdu do toho. Už o tom přemýšlím asi rok, ale teprve teď jsem si dodal odvahy a zkusim zorganizovat "Jarní offroad-sraz všech příznivců značky OPEL Frontera. Už jsem to nevydržel, abych se tu s tím nevytasil už teď, co mám za lubem. Již jsem v kontaktu s provozovatelem areálu a pozítří v pátek mám první osobní jednání o technických, organizačních a finančních podmínkách pronájmu areálu (tratě) na jeden jarní víkend nebo aspoň na jednu celou sobotu.
Mým přáním by bylo, tak jako na všech srazech (Horažďovice,Petrovice....), aby se sešlo co nejvíce vozů a přátel této značky, pojezdili, pokecali, pobavili a seznámili s novými - mnohdy ještě terénem nepokřtěnými - majiteli vozů této značky.
Po zkušenostech z podobných akcí vím, že je-li známa dostatečně v předstihu a v zajímavém terénu, dokáží přijet borci až ze středního Slovenska.


K místu konání a všeobecný popisu areálu: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.redhost.cz/
AutoMoto areál Ředhošť je na hranici Severočeského a Středočeského kraje, zhruba uprostřed pomyslného trojúhelníku : Slaný - Louny - Roudnice nad Labem. GPS :arrow: Loc: 50°21´03"N, 14°03´27"E
Pokud by jel někdo jen dle mapy, je areál mezi obcemi Ředhošť a Ječovice, s příjezdem dovnitř od Ječovic:
Ředhošť - lokalita.jpg
Termín srazu je už stanoven na :arrow: 6-7.6. :!: :!: :!:

Seznam účastníků zájezdu - přihlášky ke 14.2.09 : 24offroudků + 46lidiček
Změna termínu není již možná!!
Věřím, že do jara je času snad dost, aby si mohli všichni zájemci o setkání klubu Fronter bloknout jeden víken pro tuto akci, která by mohla být jednou z těch větších.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 13 kvě 2009 18:02, celkem upraveno 47 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od honzík »

tak to je hustý poslal jsem hlas a ,,moje" kolonka už má 100 %

bomba :P

h.
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od myslivec »

Na to kravení s autama mimo nutnost svozu zvěřiny z revíru nejsem, ale můžu dodat zvěřinu na gulášek, ať se taky angažuju 8)
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od stavitel1 »

no ja som zaznacil 3 moznost vzhladom na to ze to je asi 500km odomna tak to bude zalezat ja na financiach a termine auto dufam ze budem mat pojazdne areal vyzera na blbnutie pekne a organizator v pohode :wink: no tak daj termin mildo :twisted: a prriprav pekne pocasie nech je kopec blataa :twisted: :twisted: :mrgreen:
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od kout.jk »

Tak to nejedu - to je pro mě moc daleko - asi 20km :grin: Jinak přijedem na 99% auta dvě - já a kamarád, co koupil od Maroše (MMS) fronteru (pokud nepropadne shnilou podlahou :mrgreen: )
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
kresta
Ultra diskutér
Příspěvky: 3672
Registrován: 18 lis 2007 13:56
Bydliště: Mělník-Býkev
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od kresta »

Taky to mám hroznou dálku 32 km :mrgreen: tak dorazím a zkusím ukecat souseda aby vytáhnul Bčko z garáže a trošku ho protáhnl v terénu :grin:
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
punta300D
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 81
Registrován: 12 dub 2008 19:16

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od punta300D »

Tak já to mám taky docela blízko, ale nemám Fronteru, ale Monterey. Nevadí? Docela mě láká se zůčastnit, ale musím se přiznat, že vůbec nevím, co takové akce obnášejí. Co se tam bude dít, zda se platí nějaký polatek a tak vlastně všeobecně. Jsem opravdu úplný ¨prvňáček¨v této věci. Na jiných webech se toho člověk moc nedoví, protože buď vás jen odpálkují, jako amatéra nebo se s vámi vůbec nebaví :roll: Jsem člověk zvídavý, tak by pro mě asi bylo nejlepší, zda bych ( samozdřejmě až se bude vědět kolem akce vše potřebné ) nemohl přímo jet s někým z mého okolí, což jsou Podbořany.
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od kout.jk »

punta300D píše:Tak já to mám taky docela blízko, ale nemám Fronteru, ale Monterey. Nevadí? Docela mě láká se zůčastnit, ale musím se přiznat, že vůbec nevím, co takové akce obnášejí. Co se tam bude dít, zda se platí nějaký polatek a tak vlastně všeobecně. Jsem opravdu úplný ¨prvňáček¨v této věci. Na jiných webech se toho člověk moc nedoví, protože buď vás jen odpálkují, jako amatéra nebo se s vámi vůbec nebaví :roll: Jsem člověk zvídavý, tak by pro mě asi bylo nejlepší, zda bych ( samozdřejmě až se bude vědět kolem akce vše potřebné ) nemohl přímo jet s někým z mého okolí, což jsou Podbořany.
to ale vadí a hrozně moc...škoda :cry:
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od kout.jk »

:mrgreen: proč by to jako mělo vadit? :grin: Něco se platí za vjezd na sraz- většinou kolem 300,- na den, Trať v Ředhošti neslibuje nějaký extrem, takže naše "neoffroady" by to měli zdolat pomalu i na sjetých gumách bez předku :wink:
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od Milda »

punta300D píše:... ale nemám Fronteru, ale Monterey.... nevím, co takové akce obnášejí....zda se platí nějaký polatek..na jiných webech se toho člověk moc nedoví, protože buď vás jen odpálkují, jako amatéra nebo se s vámi vůbec nebaví ...zda bych mohl přímo jet s někým z mého okolí, což jsou Podbořany.
Tak vítej v klubu, Punťo, to za A) a tvoje účast na jakékoliv akci klubu (sraz nebo i jen "poježdění") je více než žádoucí, aby ses trochu otrkal v terénu, protože Monterey je vcelku málo na podobných akcích vidět. To za B)
Co taková akce obnáší, je většinou věcí domluvy s provozovatelem areálu. Priorita srazů je v setkání fajn pohodových lidiček, kteří se tu denně (i několikrát) setkávají v diskusním fóru a je fajn se sejít i osobně. Právě osobní výměna zkušeností s terénním vozem na srazech je tou prvořadou věcí. Pokecat, pochlubit se úpravami, doplňky, poradit s vyřešenými problémy jiným. A jak tu "Myslivec" výše píše, že na kravení v terénu on auto nemá, tak je to při SRAZECH malinko o něčem jiném. Je jasné, že sejít se s teréňáky a nezajezdit si, to vydrží málokterý majitel Froňky. Proto se dělá sraz na místě k podobným jízdám vhodným. Nikdo ale není nucen, že musí své auto totálně zaprasil, odřít, očesat, či jinak takzvaným "kravením" poznamenat. Jsou tací, co se přijedou na srazy setkat s přáteli a svoji leštěnku ponechají zapikovanou v dostatečné vzdálennosti od první podezřelé louže. Nebudu jmenovat, ale znám takové. To je také dané tím, že většina z nás má Fronterku jako pracovní nebo rodinné přibližovadlo a nedovolí si ho nadměrně ničit. Každý si na srazu má možnost zajezdit v takovém terénu, který je jemu a jeho vozu přípustný a na který si troufne. Nemusí jezdit i vůbec, ale jsou zase borci, co se snaží vyjet to, co jiný nezvládl. A o tom to je. Pokud se budeš snažit seznámit s terénem někde sám, můžeš pak taky šlapat několik km pro traktor do nejbližší vesnice. Takovou zkušenost tu už mají mnozí. Pokud na srazu podceníš terénní vlnu nebo přeceníš svého koně a zůstaneš viset na břiše, tak tě velmi ochotně kdokoliv vrátí zpět na trakci a jezdíš dál. Najít si hranici možností nejen svého auta, ale i svoji (viz "mezikus") je moc důležité pro tvoji další samostatnou jízdu offroud.
Ředhošťský areál je vcelku podobný svojí tratí Petrovickému a jak píše Kuba - žádné extrémy, bahenní brody a podobná zvěrstva tam asi nebudou. Pokud nebude dva dny před akcí celý den průtrž a přívalové deště. I když údolíčkem protéká potok. Při první příležitosti tam zajedu nafotit nějaké terénní pasáže pro lepší představu.
[attachment=0]Ředhošť - trať.jpg[/attachment]
Poplatek se platívá většinou za jednotlivé vozidlo, které chce využít upravené motocrossové tratě, protože její údržba těžkou technikou není levná sranda. V ceně budou zahrnuty i další možné položky, ale o tom se rozepíši až po zítřejší první osobní schůzce se zástupcem provozovatele tratě.
Pokud chceš nechat svého mazla doma, zkus se zeptat "vencazatec", který je kousek od tebe a asi by taky rád přijel, jestli tě nevezme s sebou. Ale doporučuji fakt raději, abys přijel Montérem sám.
To že se s tebou nebaví na jiných offroadwebech je vcelku známé. Vítej u nás.

Prosím další v diskusi, aby nekopírovali celé statě předešlých pisatelů, ale vybrali v citaci jen body, na které reagují. Jinak bude vlákno děsně zaflákané a nafouklé. Platí i v jiných tématech.!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 led 2009 22:34, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od HUJER 4x4 »

statě

Neni to náhodou sprostý slovo??? :mrgreen: , nooo, to vypadá guuut, se asi konečně vyrazím mrknout ke konkurenci, když mi Petrovice nevyšli, akorád záleží na datumu, páč v Dubnu jedu na Slovač... Off road - Tisovec, a v Květnu se zase kravit do Sardinie a na WRC, tak doufám, že klapne termín někde mezi a určitě dorazím...., pokud tam teda nebude jedna Patrona navíc vadit :wink:
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od kout.jk »

vadit bude- škoda :( :grin: :grin:
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od Milda »

Hujeresku, myslíš, že by nás někdo z jiného fóra "pravých ofrouďáků" z Patronářů taky pozval :?: :mrgreen: Utekl jsi od Fronterky, tak tam budeš u brány trhat vstupenky . Petroly by nám tam překážely. Když klubový sraz Fronter, tak FRONTER :!: Ostatním dáme vyšší vlezný :P :idea: :!: :P
A jak už píšu, chci aby to mělo charakter srazu a nejenom poježdění v muldách, kterých je tu během roku hafo. Ale SRAZ klubu by měl být v jiném stylu a tak jednou za rok až dva.
Vojto, dej nějak vědět, kdy nebudeš moci přijet. WrC-Sardinkáři :grin:

Dnes (snad za pár hodin)se dozvím, kdy jsou ještě volné termíny v areálu. Budu se muset pro nějaký nabídnutý termín rozhodnout co nejdřív a pak už s ním nebude hnutelno. Změny v termínech jsou pro zdárnou akci hrob. Jinak by to taky mohlo být až v září. :lol:
A jestli píši statě, tak jen pro to, abych nemusel stále dokola novým lidem upřesňovat a vysvětlovat na vícero místech.
Sám víš, že téma srazu mívá až 30 stránek vlákna a hledání podstatných informací o organizačních věcech a programu srazu se pak hůř vyhledává. Takže chci v úvodu napsat co nejvíc info. Hlavně pro novice :idea:

A ještě jednou prosím - NEKOPÍROVAT citace ( hlavně ty moje :mrgreen: )
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
drive

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od drive »

Tak tomuhle se říká nekompromisní přístup, Vojto cos Mildovi udělal? nebo neudělal???
...no tak to já tedy také zůstanu doma a najdu si jinou zábavu.... a nebo :roll: :roll: :roll: :roll: změním značku :lol:
punta300D
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 81
Registrován: 12 dub 2008 19:16

Re: Jarní Offroad-Sraz Fronter - Ředhošť 2009

Příspěvek od punta300D »

Tak to my bychom s Montym ( Monterey ) přijeli osobně. Myslel jsem to tak, že bych raději jel poprvé na takovou akci s nějakým otrkanějším kolegou ( já svým a on taky svým ). ...
Hele a taky mě napadlo, jak je to tady s těma členskýma poplatkama? Měl bych taky zájem přispět, jen nevím kolik a kam :lol: Stačil by odkaz. kde bych si to mohl vše zjistit. Dííííííky :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“