LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od modrasek »

Milda píše:

Krásně jsem si Bělici zabahnil a při nedělním návratu jsem na první pumpě před Karvinou musel wapkou půl hodiny drbat písčité bahno z káry dolu (již krásně zaschlé od soboty), abych mohl vůbec vyrazit směr Olomouc, Brno,Praha,Ústí n.Labem ( Litoměřice ).

:arrow: :arrow: :arrow: http://fotoalba.cz/alba/magy46/1580715
...prej půl hodiny...stáli jsme tam minimálně hodinu, než jí vystříkal spodek..když skončil, byli tam další 4 zájjemci, kteří netušili, že bude vystříkávat ještě myčku.... je prostě důkladnej. Toho bych chtěla mít doma !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stejně když jel směr Ol, můj manlikej Yarisek byl o něj zaflákanej!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od sherpa »

Jirka z Petrovic píše:Kluci a holky ahoj!!! :) Chtel jsem se vas zeptat nemate nekdo jeste nejake dvd s videem nebo fotkama ze srazu z Petrovic? :grin:Mam zatim pouze fotky od Mildy ,Video od Laskyho a svoje video a par fotek!!!Chtel bych to vse poslat Nimrodovi a at to da na klubove stranky(srazy Fronter).Moc vam vsem dekuji a tesim se na dalsi srazik!!!!!!Mejte se krasne!!!!Jirka a Lucka.
foto mam, foto bude na webu {picasa} snad tento tyden. zdrojaky maji pres 1 GB.
furt je dilema jestli fotit nebo filmovat, protoze mam jenom 2 ruce, 2 oci ale simultanne to neumim, prozatim :lol:
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
lasky
Začínající diskutér
Příspěvky: 469
Registrován: 28 lis 2006 11:44
Bydliště: Bohumín FRONTERA B dlouhá 2.2 DTI:Gumy v kaslíku a v lekarničce
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od lasky »

Milda píše:Na tom CD-DVD ode mne jsou Jirko taky videíčka. Nejen fotky. Akorát nejsou spojené :roll: a jsou proložené fotkami, tak jak jsem je vykostil z Fujifota. Na video tam mnoho účastníků zájezdu moc nebralo. Snad jen Lasky a ten prej rozmočil negativ :mrgreen:
Ahoj pane neboj předávání cen a tvoje předání ceny za největší náklon je zachráněno a předáno Jirkovi :P
tel- +420 608701329 NON STOP
Uživatelský avatar
Azmaell
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 30 pro 2006 08:11
Bydliště: Dětmarovice,Frontera A benzín r.v.94 zelená metla,2,2 162t km,přestavba na lpg,tel.737 604 980
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od Azmaell »

no nemám to ještě všechno stáhnuté,ale aspoň něco. http://fotoalba.cz/Azmaell. :grin: :grin: :grin:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“