Stridani klubovych srazu!!!

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Zdravim vsechny fandy techto stranek!!! :) Lidicky mam dotazek a chci znat i vas nazor!!!Nas klub OFFROAD-FRONTERA je jediny v nasi zemi!!!Je to takrka ojedinele a kluci kteri jej zalozili jsou na nej patricne Hrdi!!!Ma to ale malinkaty hacek!!!Protoze je jediny pro vlastniky Fronter a nase zeme je trosicku podlouhla a mnoho znas se ani nezna tak me napadlo,ze by se SRAZY FRONTER STRIDALI :) Jednou by to bylo v Cechach treba u Vojty Horazdovice,nebo Pisek nebo u Peti s Jitkou!Proste nekde v Cechach no a podruhe by zas sraz byl u nas na Morave!!!Verim tomu ze jsme skvela parta a ze se spousta lidi tady vubec osobne nezna!!!!Coz je SKODA!!!!Muzu ric z vlastni zkusenosti ze jsem byl moc rad na srazu v Horazdovicich!!!!Poznal jsem spoustu novych super lidi!!!!Napr:Kuchar(Roland s manzelkou)Milda s Martinou, Peta s Jitkou, Peta Nespor,a spoustu dalsich nebudu vsech jmenovat,ale vsichni jsou fajn :) Co vy: BRALI BY JSTE TO ABY SE SRAZY STRIDALI?Samozrejme spoleham na to ze se lidicky z Cech dostavi na Moravu a zase naopak!!!!
Takze bych mel navrch na sraz u me v Petrovicich u Karvine!Jsou dva terminy bud 21-22.6 nebo 16-17.8 Areal motokrosu.Spis bych se priklanel k tomu druhemu protoze Vojta dela sraz v Kvetnu a hned za sebou mit dva srazy je asi hloupy!TAK CO VY NA TO?
Naposledy upravil(a) Jirka z Petrovic dne 13 úno 2008 17:47, celkem upraveno 1 x.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od pato »

Slovenské zastúpenie príde aj na Moravu.Paťo-Divoch :grin: :lol: :grin:
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od *pt* »

ahoj jirko :)
tiez sa mi v svatem poli pacilo :)
ale je fakt ze je to kapek daleko ;(
takze som za, ale k tomu terminu - navrhoval by som skor asi az september>
1. v auguste je este velmi kratko po rumunovi, na ktoroom sa assi hodla zucastnik nejden skalny clen,
2. ale co mi ale hlavne na tom poslednom vadilo bolo hrozneee sucho, co v kombanacii s pieskovym podlozim premenilo tu trat na hrozne kudoly prachu :| ...a predsa len na jesen je uz vacsia sanca ze bude poprsane, prijemne blatko a smyklavo-vtedy to ma tie prave grady :p
to je moj nazor ;)
peto
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

To sucho bylo fakt desne,proto jsem si to pojistil cisternou od hasicu na pokropeni!!!Ale pokud by byl ohlas aby to bylo pozdeji tak bych se domluvil s kolegou co vlastni trat a neco by jsme dali dohromady!!!Ale jak rikam bahno mohu zajistit
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od patas »

ja jsem pro kdyz to vyjde neni co resit.Jeste by se mozna dal udelat nejakej sraz tady u nas na Siklove mlyne.Tak je vybudovana trat primo pro offroas.Zkusim zajistit info.Bylo by to primo ve stredu Vysociny takze by to meli vsichni asi tak stejne daleko :mrgreen:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
čelda
Začínající diskutér
Příspěvky: 122
Registrován: 22 čer 2007 05:39
Bydliště: Pardubice

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od čelda »

Osobně si myslím,že je to super nápad-vždyť o tom to je se podívat pokud možno všude.Jen aby jste to chlapci zvládli i organizačně,protože to není jen tak a vojta nastavil tu laťku hoooodně vysoko.Ale určitě držím palce a všichni na tuty rádi dorazíme zaflákat naše káry a pokecat s bandou šílencu věřících v užitné vlastnosti silniční verze SUV Opel Frontera :grin: :grin:
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
Rosta

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Rosta »

patas píše:...Bylo by to primo ve stredu Vysociny takze by to meli vsichni asi tak stejne daleko :mrgreen:
neeeee, ty bys to mel moc blizko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rosta

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Rosta »

...jinak ja jsem jednoznacne pro, jen tady klidne a hrde priznavam, ze na organizaci takove akce asi nemam pajsl. Mam rad, kdyz veci do sebe pekne zapadaji a vse funguje na 100 procent a u neceho takovyho bych to rozhodne nebyl schopen zajistit.

Nicmene pokud se toho nekdo ujme, rad prijedu a pokusim se v ramci mych schopnosti pomoct :idea:
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od kuchař »

A co v Aši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Proc ne?Je to v Cechach!!!Ty to mas taky pres celou republiku ke me ,tak ja muzu dorazit k tobe!!!! :)
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od Milda »

kuchař píše:A co v Aši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Skvělý nápad :idea: :!: Nevybereš kolem rozhledny na Heinbergu zatáčku kolem stromu a už jsi v Bavorech :lol: :mrgreen:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od patas »

to rosta: Ja na organizovani nemam taky bunky to by musel Šikl ten s tim ma zkusenosti ale asi by to neco stalo a je fakt ze Vojta to mel zorganizovany paradne pohodicka klidek zaden stres vcetne gulasku a vcera docela me mrzi ze sme jeli dom.Ale nas mladej uz se tesi na dalsi kolo :mrgreen:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od kuchař »

Něco podobného mam na mysli.Jeden den na cros a pak objížďka Aše ,ale né po silnici a je tu kopců dost.Šel by udělat něco jako Ašskej Dakkar, takové enduro .Možná i brod,ale musel bych zmáknout ochranáře.Zařídit nějakou tu vyjímku.
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:P ....... mě je to šumák jestli mám prijet do Karviný nebo do Aše nebo kamkoliv jinak :wink: , řekněte kdy a jsem tam :mrgreen:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Stridani klubovych srazu!!!

Příspěvek od rescuer »

patas píše:ja jsem pro kdyz to vyjde neni co resit.Jeste by se mozna dal udelat nejakej sraz tady u nas na Siklove mlyne.Tak je vybudovana trat primo pro offroas.Zkusim zajistit info.Bylo by to primo ve stredu Vysociny takze by to meli vsichni asi tak stejne daleko :mrgreen:
Střídání srazů nemá chybu. Plně souhlasím, pokud mne pustí z práce, jedu na každý!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“