Motocrosová trať Horažďovice

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Motocrosová trať Horažďovice

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Čau lidi, mám možnost v případě zájmu zajistit prostory k off road srazu Fronter, jedná se o motocrosový areál ve Svatém Poli u Horažďovic ( cca 2 km od Horažďovic), myslím, že je tam vhodný terén jak pro leštěnky (ty co mají své auto rádi) a i pro pěknej off road (ty co jim to je jedno), takže pokud by byl větší zájem, lze po domluvě uspořádat víkendovej srazík na Jihozápadě Čech, pěkně pojezdit, zařádit, eventuálně bych mohl zajistit na večer něco na woheň, řekněme nějakého fešného čuníka, pivko, kytáry (ty na hraní, né na oheň!!!) atd.... atd......, tak pokud bude zájem, je tu tahle možnost, ale aby jsme se tam pak nešešli tří :roll: , to by byla velká škoda :cry:
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

ja jsem pro
mam tereni absták...
reknete nekdo nejaky datum
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Sraz

Příspěvek od Slaava »

Zní to hezky. Až budu k tomu, tak bych do toho šel.
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Nápadů spousty ale termín furt žádný. Už něco vymyslete, prosím. Já jsem teď pracovně zakopaný, takže poježdění na SM bude muset ještě chvíli počkat. Ale slibuju, že taky něco někdy snad v budoucnu zorganizuju...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

No já se na ty Horaž´dovice ptám předběžně dopředu, protože to není nikde ve středu republiky, ale v rohu na jihozápadě a pokud by se tam srazík udělal, tak bych ho rád udělal od Pátku do něděle, takový nějaký celovíkendový sraz, problém je v tom, že by se muselo spát ve stanech, bohužel tam není žádná ubikace, nebo budova ve které by se dalo přenocovat, takže bych to viděl asi spíš až na jaro, teď už je docela zima, ale jak říkám, ptám se dopředu, abych pak něco nedomlouval a nakonec by jsme se tam nesjeli tří, to by byla škoda, tak bych to chtěl nadhodit jako téma na příští jaro léto, s tím, že to tu necháme číhat půl roku, pak nahodíme termín, aby pokud možno měl každý dost času si udělat čas, a přijelo co nejvíc lidí a Fronterek, a tam by se už pak klidně mohlo domluvit další Rumunsko....... :lol: , udělat tam klubovej srazík, pokud by wePmastři nebyly proti, že se jim do toho takhle s... :oops: , co vy na to mistři Nimrode, Kondore???? :wink: .......... já tam byl teď o víkendu jako hasiči tam zajišťujem dozor atd... při motocrosech, byla to docala palby, jsem tam málem zaparkoval hasičskou CASku kolečkama nahoru a anténkou dolu :lol: , se mě to tam ve svahu našikmo nějak urvalo na bahýnku a čéče, štyry kola makaly, nastrkaný špéry no všechno co tam mam jsem zapojil, kola hrabali nahoru a auto se sunulo bokem dolu, už jsem chtěl na kolegy zařvat ať z toho vyskočí, ale naštěstí po cca 5-6 metrech nekontrolovatelnýho klouzání k pěknýmu cca 8 metrovýmu srázu se to chytlo, no byla to estráda, že jsem tam s tim měl větší úspěch než celej motocross :D :D :D , ale upřímně....... už mi lepila prdel, a že mě v terénu hned tak něco nepřekvapí 8)
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Nejsme vůbec proti tomu, aby se domluvil sraz. Sami jsme ted na tom obdobně jako Premek, takže organizace tohoto je prozatím nad naše časové možnosti. A než něco organizovat narychlo horkou jehlou, aby z toho nic nebylo to radši nic.

Takže no problemo, pojďme to klidně začít postupně domlouvat. Pokud by měl někdo dojem, že má lepší areál nebo lokalitu, tak klidně sem s ní.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Nu paráda :lol: , ale jak říkám, nechám to tu trošku "vysmrdět" a udělal bych ten srazík někdy na jaře s tím, že někdy koncem nebo na přelomu roku sem švihnu už datum ať je dost času pro všechny si zařídit volno........... a doufám, že tedy někdo dorazí, abych si tam pak neblbnul sám......HI HI HI... :oops:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Clubový oficiální sraz

Příspěvek od Milda »

Tak na Klubový sraz se budu mocinky těšit. Horažďovice jsou krásné město (moje letošní dovča) a už jen kvůli nim bych přijel. Natož pro setkání s dalšími fandy tohoto fóra. Vojto, přestože to bude ode mne z Liťáku přez 200km a 3h cesty, tak se mnou počítej :!: :!:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mata.rc »

tak to pojedu taky...aspon nepojedeš sám Mildo pojedem v kolonce :D
Frontera 1996 A,2.2 benzín.dlouhá
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:lol: :lol: :lol: .......... tak to už tam budeme tří, jéjej, aby jsme se tam všichni vešli 8)
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ahoj,jsem pro.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Firemannn
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 26 lis 2006 10:14
Bydliště: Vozidlo: Frontera A 2,3TD 96, nerezový rám, nášlapy a kryt rezervy
Kontaktovat uživatele:

Na 100% přijedu!!!!!

Příspěvek od Firemannn »

V Horažďovicách jsem dva roky študoval, tam to třeba dotlačím.
Já a moje Fronterka určitě přijedem, máme to kousek.
Firemannn, 2.3 TD
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

To: Firemann, nestává ta tvoje ve Strakách u hasičárny??? A nebyls s ní včera v Hartmanicích za Sušicí????
Uživatelský avatar
Firemannn
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 26 lis 2006 10:14
Bydliště: Vozidlo: Frontera A 2,3TD 96, nerezový rám, nášlapy a kryt rezervy
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od Firemannn »

Jo, parkuju u HZS, pracuju tady, ale nikde v těch Hartmanicich jsem nebyl.
Firemannn, 2.3 TD
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Jsem tam včera viděl vínový Ačko a podle rámu bych si bejval tipnul, žes to byl ty
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“