sraz Babiny

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

OffRoad Festival & ARO Show 2007
07.09.2007 až 09.09.2007 místo: předpokládáme Jičín
Uživatelský avatar
pavel.s
Začínající diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: 08 čer 2007 15:40
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvek od pavel.s »

PETR&JITKA píše:OffRoad Festival & ARO Show 2007
07.09.2007 až 09.09.2007 místo: předpokládáme Jičín
Ahoj Petrě a J. prosím tě co je to za akci v tom Jičíně?
Do Babic bych rád přijel,ale taky se mi to hodí až v září,ať už to bude sraz nebo ježdění vždyť je to snad jedno.
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

Nazvěte to jak chcete to je přece fuk. ale správnej název si vymyslete pro úřady,ať je nevyděsíte. Myslim že pro nějakou kancelářskou myš bude znít slovo sraz lépe než slovo ježdění
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

Ten název je pro úřady důležitej. V Chříči na obci jsem tvrdil že tam bude soustředění klubu :lol:
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

Tak ja bych osobne volil to zari to budu mit taky cas v srpnu jedem od 16.8 Alpy :-)
Lenka
Začínající diskutér
Příspěvky: 110
Registrován: 25 črc 2005 11:59
Bydliště: Sokolov a okolí

Příspěvek od Lenka »

Doprčouc, celou dobu čekám, že se něco zorganizuje v blízkosti (západ či sever republiky) a když už je to na spadnutí tak tvrdnu na Slovanech v Plzni v nemocnici a vyhlídka na propuštění je někdy až v září, ovšem s dvěma novými malými fronteračkami v kočáru. Snad to vyjde příští rok. Zdravím všechny.
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

To bude možná lepší než sraz auťáků.Samozřejmně gratuluju a držim palce.Sám mam skoro tříletou holku a je to radost.Už umí jezdit po poli dokolečka.Já z ní vychovam offrouďadaka ale dá to fušku a ty to budeš mít hned dvakrát.Už víš co to bude?Holky,kluci nebo obojí?Až se naučej jezdit tak můžete organizovat soukromý ježdění,bude vás na to dost.Ještě jednou držim palce a dej vědět až se to narodí.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Lenka
Začínající diskutér
Příspěvky: 110
Registrován: 25 črc 2005 11:59
Bydliště: Sokolov a okolí

Příspěvek od Lenka »

Díky za podporu, dle tvrzení Dr. to budou cácory, ale člověk přeci jen nikdy nemá stopro jistotu. No uvidíme, každopádně teď je přemlouvám, aby přeci jenom ještě chvilku vydržely, ale už se asi taky těší na první svezení fronterou v autosedačkách.
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

Teď jsme o tom debatili z manželkou,teda dvojčata to dá fušku :!: Ale je to hezký,tak se drž.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Vojta
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 24 čer 2007 07:33
Bydliště: Kadaň , Kralovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta »

zdar chlapi.....
pakliže to bude v září, určo přijedu a všichni se připravte na hovězí otázky :lol:
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Lenka píše:Díky za podporu, dle tvrzení Dr. to budou cácory, ale člověk přeci jen nikdy nemá stopro jistotu...
Já jsem to udělal jednoduše. Když jsem v porodnici vyplňoval ten formulář, jak se bude novorozenec jmenovat, tak v kolonce kluk jsem napsal "Bořek" a kolonku holka jsem proškrtnul. :twisted: :twisted: :twisted:

(Pak jsem na naléhání ženy musel vyplnit i tuto proškrtnutou kolonku, ale už ani nevím, co jsem tam napsal....) :wink: :wink:
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

Já sem nic vyplňovat nestihnul,holka přišla na svět o měsíc dřív a to byl fofr.Starou sem vezl do porodnice pikapem naloženym železnim šrotem a tak třetinu sem toho po cestě poztrácel.Šroťáci pak určitě strhli dvoukoláky.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Lenko v autosedačkách můžou cácory i na sraz, nééé :D , už si jim koupila klubový trička??? :D


A co ten DATUM?????????

Tak kdy bude ježdění nebo sraz nebo soustředění klubu nebo jak se to má nazvat, aby to mhlo bezproblému zůstat v této sekci a nikdo nic nenamítal, že to má být o řádek jinde :D


Podle mě když si někdo chce najít zde pořádané ježdění, tak to tu stejně prošmejdí celý, tak bych to asi neřešil, to je SLOVÍČKAŘENÍ a SLOVÍČKAŘENÍ je BIROKRACIE...................no FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJ :P :shock: :D :wink:
Kodl
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 16 kvě 2005 20:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od Kodl »

Ahoj, tak už sem dejte nějaké datum v září někomu to vyjde jinému ne, to je osud . Kodl
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Moje řeč :wink:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“