Po RUMUNSKÝ srazíček

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

kdyz se mluví o severních čechách a nákladácích ..........


nepojedete nekdo přístí víkend do krásný lipy u chomutova ???

truck trial po cely víkend ..........

teda jestli se mi v pátek podaří smontovat kolo - pro ty co slyšely jak se mi to auticko hlasite projevuje - už vím cím to bylo - odeslo ložisko a homokineták se tocil v pouzdre v těhlici az ho odkragloval - jojo,to je zivot
Žanek

Příspěvek od Žanek »

To jsou holt Frontery. :roll:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Jel bych na triálek, ale bohužel mám již víkend naplánovanej, ale chci se zeptat, mládeži, capak ten srazíček??? No, kdopak jste ze severu a čapli by jste to za křídlo a něco zkusili pozorganizovat??? :wink:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

vojtech.kloud píše:Jel bych na triálek, ale bohužel mám již víkend naplánovanej, ale chci se zeptat, mládeži, capak ten srazíček??? No, kdopak jste ze severu a čapli by jste to za křídlo a něco zkusili pozorganizovat??? :wink:
farmář psal, že nikam nemůže tak to udělame u něj, ne :?:
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

Co by ne, tady se dělníci pořád hodí!!! :lol: :lol: :lol: právě jsem slezl ze střechy a mám tak omlácené nohy,že se potácím jako v těžké opilosti....teď by mě policajti jistě nevěřili, že od rána piji jen vodu.Už jsem vypil 4.5 litru....
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

škoda jen že dráha v Kunžaku je nenávratně zavřená kvůli výskytu nějakých vzácných žab...
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Rosta

Příspěvek od Rosta »

farmář píše:Co by ne, tady se dělníci pořád hodí!!! Laughing Laughing Laughing právě jsem slezl ze střechy a mám tak omlácené nohy,že se potácím jako v těžké opilosti....teď by mě policajti jistě nevěřili, že od rána piji jen vodu.Už jsem vypil 4.5 litru....
....teda nerikej dvakrat. Jsem se prave koukal do mapy a napsalo mi to, ze to k tobe mam jen 130km. Sem myslel, ze to bude mnohem horsi 8)

Tak gdo jede taky :?:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Nějak mi tu unikají souvislosti. :( Kam že se to chystáte :?: Na žáby nebo ke Chomutovu nebo do Mostu :?: :?: V pátek mi budou měnit ruplou manžetu na přední pravé poloose. Tak budu chvilku "mimouš" :cry:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

No, je pravda že mám 18 ha luk....tedy stanování tu jde samo.Jo a je tu 72ha rybník....
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

jeste napis ze tam mate 12 za 12 a pojede tolik lidi ze vam zvetsime pocet lidi v obci na ........ hodne

Ja se teda osobne pridavam za jako jo

jen mi porad chybi ten presný termín

h.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

jo tak s pivem je to silně mínusové,hospod jsou jinde a 12tku za 12 nemají, to je leda na domluvě si od někoho půjčit kufr a koupit 12tku ....Bažant je dobrej, Bránická je chutí jak desina z Gambova dvora, Starouš zPrahy možná....docela je dobrý Samson z Budějic ve 12tce, jemnější chuť s chmelem, ale Plzeň je mám dojem cenově někde úplně jinde :(
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

no nic

stejne to bereme jako pozvani - sklidime co jsme nezaseli a vypijeme co si dovezeme

takze napis kdy nebudes doma a kde nechavas klic a vic neni potreba :lol: :lol: :lol: 8) 8)
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

čím déle vám to plánování bude trvat tím lépe,aspoň stihnu tu berušku mojí rozdejchat.I když na poli s Avií by to taky mohlo být zajímavý.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

Hrom a blesky a debila Bursíka na vás!!!! :wink: já tu jsem skoro pořád, skoro.Louky mámv Agro-envi,tak tam nesmím nic,jinak mě seberou veškeré dotace,což je likvidační.Ale něco by se. :wink:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Rosta

Příspěvek od Rosta »

....pivo i s chladakem bych mohl vzit 8) ... a mohli bychom tocit za nakupku a jeste hezky studeny. Ted jen vohniste na masicko a burty a bude to ideal :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“