Rozměr rámečku radia B

Vše co se týká interiéru vozidla
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

prosím můžete mi někdo změřit rozměr rámečku radia, jde o to, že ted chci dát do jedný frontery naprosto nádherný radio Alana (je ze seata) hodím sem obrázek, je skvělý tím, že umí MP3 a ovládat USB převodník, protom má ale klasická velká tlačítka a žádné kudrlinky, jenže standardní šíře rádijí je 18, tohle má 19 cm tak jestli třeba po jemném zbroušení se vejde do rámečku. Tedy potřebuji vědět šíři a výšku, stačí co nejvíce vepředu tedy ty nejširší rozměry, nebo třeba vyfotit s metrem před tím výřezem pro představu. Díky moc. Bohužel dotyčný s daným autem je teď nedostupný a já nevím jestli to radio koupit nebo ne.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

Hlavně, aby k tomu rádiu byl kód, protože koncernovy rádia v jiných autech bez kódu nejedou :!:
Jinak osobně si myslím, že se to tam nevleze a nebude dobře sedět... Bohužel ti to nezměřím, protože Rodeo má ten rámeček jinej a originál rádio je až pod ním.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

S kodem jsou všechna radia to je logicklé, osobně si myslím, že by se tam vlézt mělo má 19 cm, standardní radio 18 cm + rámeček tedy cca 18,5, stačí aby mě někdo napsal šíři co změří na radiu z výroby + dokážu u všeho kousek obrousit a získat další tři milimetry. Jojo rodeo má rámeček 2 din, je to záměný, zase je to na úkor počítače, což není problém prohodit, což jsme dělal, ale změřit si někdy rámeček mě ještě nenapadlo :)

A jinak kody jsou výsměch dají se krásně načíst s epromky, je smutné že i u centralu a imobiliseru.

Díky
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

Pokud disponuješ znalostma a vybavením pro čtení eprom (v těchhle případech je to eeprom), pak je to hračka, ale většina lidí to neumí a platí za to lidem, kteří to umí. Což mě tak přivádí na myšlenku, neuměl bys změnit (přepnout) počítání mil na kilometry u Rodea ? :grin:
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

Goauld_cz píše:Pokud disponuješ znalostma a vybavením pro čtení eprom (v těchhle případech je to eeprom), pak je to hračka, ale většina lidí to neumí a platí za to lidem, kteří to umí. Což mě tak přivádí na myšlenku, neuměl bys změnit (přepnout) počítání mil na kilometry u Rodea ? :grin:
Bohužel neuměl, nemám odkud vzít info kde je to v paměti uložený. mám tu načtený jen budíky z 2,2 nafty, ale ani to by nešlo, prtoože předpokládám, že rodeo má budíky jiné tedy ty se signalizací automatu mezi tacho a otáčkoměru atd.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od vlado007 »

Nazdar. Ked mas na mysli telo toho radia ze ma 19 cm tak to tam dostanes ked zbrusis asi 5mm z toho plastoveho ramceku co je okolo. Cervenym som naznacil jak tam je vyrez a modrym kolko sa da zbrusit. Medzi cervenymi znackami je tych 18 cm a medzi modrymi by to bolo po zbruseni tych 19 cm. Dufam ze som topochopil dobre co si chcel .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

DJ.Tom píše:Bohužel neuměl, nemám odkud vzít info kde je to v paměti uložený. mám tu načtený jen budíky z 2,2 nafty, ale ani to by nešlo, prtoože předpokládám, že rodeo má budíky jiné tedy ty se signalizací automatu mezi tacho a otáčkoměru atd.
Rodeo má opravdu jinou přístrojvku než Frontera, vypadá tak jak na odkazu firmy, která tu úpravu provádí, akorát já mám manuál, takže nemám ty žárovky uprostřed pro automat. http://tachosoft.com/pics/isuzurodeo2001-2002.htm

Tady je fotka mojí
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

Vlado pochopil skvěle, díky moc. to si kvůli mě vyndaval radio ???? mě stačil jen jakoby čelní panel šuplík je stejný u všeho to je normovaný. V každém případě se to tam vejde, tedy super. Jinak pokud by ještě někdo měnil radio, též je dobré Symphopny ze Škodovky, vypadá fakt fešně je levný a též s ekněmu dá jen kablík pro USB a kartu, takto pak komplet stojí cca 3000 a vypadá to dokonale, jen u tohohle se musí proházet ledky, ze zelené


Goald - DSP je opravdu úplně jiná stím nepomohu, nebylo by lepší prohodit celou palubku ?
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

Bylo, ale nemůžu nikde sehnat přístroje do Rodea co počítají kilometry. Muselo by to být z Isuzu Wizard pro japonskej, nebo australskej trh. Navíc by to musela být rozumná cena, protože jinak je lepší se spokojit s tím, že to musím přepočítat z mil na km.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

Goauld_cz píše:Bylo, ale nemůžu nikde sehnat přístroje do Rodea co počítají kilometry. Muselo by to být z Isuzu Wizard pro japonskej, nebo australskej trh. Navíc by to musela být rozumná cena, protože jinak je lepší se spokojit s tím, že to musím přepočítat z mil na km.
Vím, že je to už na jiné téma, ale proházet konektory a dát tam palubku z Frontery by nešlo ? mysíš že snímače dávají jiné hodnoty ? stálo by to za pokus, třeba jen vzt tady od někoho nějakou tu vadnou jak neukazuje kilometry a pokud ti to bude dobře ukazovat teplotu a palivo tak pulsy z tachometru a otáčkoměru budou stejné.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

Abych řekl pravdu, ani nechci přístroje z Frontery. Neměl bych kontrolku pro tempomat, kontrolku pro snížení výkonu motoru při chybě a jednu nepodstatnou kontrolku "ekonomické jízdy", která říká, kdy zařadit nahoru. Navíc mám pocit, že by právě palivoměr neukazoval správně, protože Rodeo má jinou nádrž a jiny čerpadlo s plovákem. Nemám rád vytváření bastlů, když to není životně duležity. Tohle by byla hrozná drbačka s předěláváním konektorů, takže znovu platí, radši se spokojit s tím, že to vynásobím x1.6 :) Proto sem se na začátku zeptal, jestli bys to neuměl přeprogramovat, protože cokoliv jinyho je zbytečně složity.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od DJ.Tom »

To souhlasím
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Sepa_cze
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 18 dub 2012 19:11
Skype: sepa_cz
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Sepa_cze »

Když už se tu načalo téma budíků, tak se zeptám na opačnou variantu. Když mám Fronteru automat, šlo by použít budíky z Rodea právě kvůli kontrolkám automatu. Ukazovalo by to vůbec? Má někdo takovou zkušenost?
Opel Frontera B, 2.2DTi 16V (X22DTH) r.v.1999, automat, Limited Edition
rozšíření 3+3cm, CB, kamera, GSM/GPS lokátor, světelná rampa
tel.: 774 202 203
Neratovice
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Goauld_cz »

Frontera nejspíš nebude mít nataženou kabeláž a nebude mít snímače u voliče. Nehledě na to, že přístrojovka je jiná a má jiny konektory, což znamená hrúzostrašny bastlení. Stejně jako u mě to nestojí za to předělávání.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
Sepa_cze
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 18 dub 2012 19:11
Skype: sepa_cz
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr rámečku radia B

Příspěvek od Sepa_cze »

No to jsem si taky myslel, že to tak bude. Škoda, že ohledně atomatu není na přístrovce nic.
Opel Frontera B, 2.2DTi 16V (X22DTH) r.v.1999, automat, Limited Edition
rozšíření 3+3cm, CB, kamera, GSM/GPS lokátor, světelná rampa
tel.: 774 202 203
Neratovice
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“