Spaní v autě Frontera B

Vše co se týká interiéru vozidla
Uživatelský avatar
palo frontera
Extra diskutér
Příspěvky: 2351
Registrován: 16 črc 2011 21:15
Bydliště: Klenovec- Slovakia

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od palo frontera »

Ja som sa raz na jednej party chate ulozil do mojej, ale lahol som si tak ze som lezal v uhlopriecke kufra (samozrejme sedaky a operadla sklopene). S vyskou 176 prepich a vychrapal som sa pekne do ruzova, akurat spoluspiaca sa musela uskromnit :lol: (casti na mne) :lol:
Frontera A 2,5TDS rocnik 97 dlha, svetelna rampa, AVM volnobezky, pneu.- 255/70-16 mt. a pneu matador Izzarda 255/65-16 a ocelovy šusplech
Uživatelský avatar
palto111
Začínající diskutér
Příspěvky: 400
Registrován: 12 lis 2010 11:26
Bydliště: furt v garáži pod autom inak Banska Bystrica- frontera 2,3td 1996

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od palto111 »

ja som kupoval fronteru len kôli tomu kufru.v lete väčšinou keď neberiem karavan na rybačku,chrápem v kufri.kúpil som do nej nafukovaci matrac a ok.ale väčšinou si noc nepametám :lol:
Palo Banska Bystrica Opel Frontera 2,3TD 1996
Uživatelský avatar
palo frontera
Extra diskutér
Příspěvky: 2351
Registrován: 16 črc 2011 21:15
Bydliště: Klenovec- Slovakia

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od palo frontera »

To sa aj mne stava. Niesi sam :lol:
Frontera A 2,5TDS rocnik 97 dlha, svetelna rampa, AVM volnobezky, pneu.- 255/70-16 mt. a pneu matador Izzarda 255/65-16 a ocelovy šusplech
Uživatelský avatar
kuriatko
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 650
Registrován: 01 bře 2011 19:54
Bydliště: Prievidza SK

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od kuriatko »

DJ.Tom píše:Frontera taky. Já to dělal tak, že jsem vyšrouboval podsedáky sklopil sedačky a místo pod sedáků jsem měl vyřízlou desku a pod ní normálně věci ložná plocha pak byla 190 cm aniž by se posouvaly přední sedačky, takže i při cestách byla vzádu normálně matrace (z Aska, mají tam i atipický rozměry), a na tom naházený věci co se při spaní přehodili na přední sedačky. Mám i krásnej střešní box, ale ten jsme nikdy nepoužil.
Aj to je riešenie,len si neviem predstaviť decká na doske pri cestovaní.Myslím pohodlie. No ja už nejaku predstavu mám http://www.expeditionportal.com/forum/t ... tem/page14
Samozrejme s nejakou upravou :wink:
Uživatelský avatar
palto111
Začínající diskutér
Příspěvky: 400
Registrován: 12 lis 2010 11:26
Bydliště: furt v garáži pod autom inak Banska Bystrica- frontera 2,3td 1996

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od palto111 »

palo frontera píše:To sa aj mne stava. Niesi sam :lol:
a najhoršie sú rána.keď neviem kde som a ako sa dostať z kufra,keď ťa budí nejaky magor z rybarskej straži.
Palo Banska Bystrica Opel Frontera 2,3TD 1996
Uživatelský avatar
palo frontera
Extra diskutér
Příspěvky: 2351
Registrován: 16 črc 2011 21:15
Bydliště: Klenovec- Slovakia

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od palo frontera »

Kuriatko je to jednoduche. decka vozit na lezato na doske nech si za jazdy pospia. Vecer sa vymenite, budes spat ty a deti nech strazia :lol: :lol: :lol:
Frontera A 2,5TDS rocnik 97 dlha, svetelna rampa, AVM volnobezky, pneu.- 255/70-16 mt. a pneu matador Izzarda 255/65-16 a ocelovy šusplech
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Spaní v autě Frontera B

Příspěvek od DJ.Tom »

to bohuzel nejde no, timto zpusobem se ztoho stane auto pro dva protoze kazdy vecer vymonovavat pdsedavaky a davat je jinam by bylo sileny. ja to mel takhle na tyden. ale to pohodli cestovani bylo dokonaly. spalo se tam luxusne, hromada mista, veci hlidqny a zadny stres se stavenim stanu nebo ze ki vnoci nejakej ozrala slapne na hlavu. kdybych to jeste dovymakal dak tam ten box na nej solarni panel.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“