palubní počítač - jak ovládat ?

Vše co se týká interiéru vozidla
Uživatelský avatar
gackom
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 23 bře 2008 13:27
Bydliště: Moravský Písek okr. Hodonín

palubní počítač - jak ovládat ?

Příspěvek od gackom »

Ahojte všichni.
Také jsem zakoupil Fronťu Béčko. Ale v bazaru mi nikdo nedokázal podat všechny informace k autu a tak jsem se nedozvěděl, jestli je možné zobrazit za pomocí palub. pc na displej průměrnou spotřebu. Něbo jakým způsobem lze s palub. pc komunikovat, a jestli jsou vůbec ve vozidle nějaké ovladače. Vedel displeje je pouze talčítko se symbolem hodin a druhé se symbolem tečky. Když ho zmáčknu, tak se nic neděje. Jsem z toho zatím goro... :? :? .
Toyota LC 95, 3,0TD, rv.96, Ironman +2", 5cm body lift, pevnostní nárazníky, naviják, šnorchl, pneu 285/75 R16 BFGoodrich KM2
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: palubní počítač

Příspěvek od kout.jk »

na konci páčky od stěračů (nebo blinkrů? - nevim nemam Bečko ani pal.PC) by měly být dva knoflíky k ovládání počítače.Jestli tam nejsou,tak palubní počítač asi nemáš a je to jenom displej s časem,datumem,teplotou a info k rádiu. Dlouhym přidrženim tlačítka hodin bys měl skočit do štelovacího modu,druhym tlačítkem, měníš hodnoty..myslim
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
gackom
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 23 bře 2008 13:27
Bydliště: Moravský Písek okr. Hodonín

Re: palubní PC

Příspěvek od gackom »

takže, žádné tlačítko tam nemám, škoda palubní pc zřejmě není, zatím dík. :roll:
Toyota LC 95, 3,0TD, rv.96, Ironman +2", 5cm body lift, pevnostní nárazníky, naviják, šnorchl, pneu 285/75 R16 BFGoodrich KM2
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: palubní počítač

Příspěvek od kout.jk »

jestli po něm ale toužíš, tak neni problém jim fronteru dovybavit. DJ Tom tady z fora by ti asi mohl pomoc
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
wilis

Palubní počítač

Příspěvek od wilis »

Zdravím všechny, pravě jsem si dovezl froncka bčko 2,2 benzin a zarazilo mě, že když jsem hledal po cestě palubní počítač kvůli spotřebě, tak jsem ho nenašel. Mysle jsem ¨, že je to standard, protože i golf z roku 96 ho má. Nebo třeba jen nevím jak ho ovládat :P
Díky
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Palubní počítač

Příspěvek od václav »

Vítej do klubu !!! Bohužel ale počítač není standartní výbava. Jestli jej máš , pak najdeš jeho ovládání na páčce stěračů a to z čela jsou dvě tlačítka. Ty dvě co jsou u disleje slouží jen na nastavení hodin. Já jej také nemám ale pranic mi to nevadí. Ahojda :wink:
Ps: doplň si informace o bydlišti a tipu vozidla, třeba tak jak to vidíš u mě, pomáhá to v lepší orientaci nám ostatním a v rychlejším řešení problémů, když víme co máš za auto. 8)
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Franta44 »

Měl bys tam mít toto:
Poc..JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
wilis

Re: Palubní počítač

Příspěvek od wilis »

díky moc za rady, tak tlačítka tam opravdu nemám, ale jak píšeš celkem mi to nevadí, jen žena chtěl a vědět spotřebu :lol:
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Franta44 »

wilis píše:díky moc za rady, tak tlačítka tam opravdu nemám, ale jak píšeš celkem mi to nevadí, jen žena chtěl a vědět spotřebu :lol:
Třeba takovou :lol:
Disp..JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
wilis

Re: Palubní počítač

Příspěvek od wilis »

tak to krásné rovných 10, já to zatím vidím podobně, ale mám zatím najeto celých 300 km a žádný terén
wilis

Re: Palubní počítač

Příspěvek od wilis »

dnes už jsem ho konečně nasadil, potřebovalo to trochu zpilovat a už to sedlo asi se dlouho nepoužívalo.
syro
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 18 lis 2007 13:23

Re: Palubní počítač

Příspěvek od syro »

Ahojte
Rad by som vedel ci viem nieco urobit s mojim palubnym pocitacom (displejom). Mam ho vypadany- cisla i pismo vidim, no mam ich poprerusovane, niekde zasa chyba cela ciarka a ja len lustim co tam je napisane.
2.2 DTI ESTATE r.v.2000
STATUS68
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 05 črc 2007 08:13
Bydliště: Prešov SR

Re: Palubní počítač

Příspěvek od STATUS68 »

syro píše:Ahojte
Rad by som vedel ci viem nieco urobit s mojim palubnym pocitacom (displejom). Mam ho vypadany- cisla i pismo vidim, no mam ich poprerusovane, niekde zasa chyba cela ciarka a ja len lustim co tam je napisane.
skús pozrieť na:
http://opel.pest.cz/
alebo:
OPRAVIM VAM DISPLEJ NA OPEL
11.5.2008 17:17 | Autor: DAVID
dokažem vam tiež opravit displej na opel,som z Prešova a opravim Vam ho za 1000 sk aj na počkanie,alebo na dobierku,viac info na 00421 907 868 528
Frontera-B Limited 2,2DTI X22DTH automat
syro
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 18 lis 2007 13:23

Re: Palubní počítač

Příspěvek od syro »

Dik moc, no Frýdek - Místek je pre mna z KE trosku daleko a to cislo co si mi dal je od chlapca co sice robil displeje no Fronteracky este nevidel. Nevie nahodou niekto ci sa tieto displeje pouzivaju i v inych vozidlach Opel ??? Podla toho co citam tak mam ten lepsi co ukazuje spotrebu, rychlost, dojazd ...
2.2 DTI ESTATE r.v.2000
STATUS68
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 05 črc 2007 08:13
Bydliště: Prešov SR

Re: Palubní počítač

Příspěvek od STATUS68 »

syro píše:Dik moc, no Frýdek - Místek je pre mna z KE trosku daleko a to cislo co si mi dal je od chlapca co sice robil displeje no Fronteracky este nevidel. Nevie nahodou niekto ci sa tieto displeje pouzivaju i v inych vozidlach Opel ??? Podla toho co citam tak mam ten lepsi co ukazuje spotrebu, rychlost, dojazd ...
No pokiaľ si dobre pamätám,tak do toho F-M nie je problem to poslať poštou a z ohlasov, čo tam písali Slováci vychádza cena opravy asi na 1600 Sk aj s poštovným...
Frontera-B Limited 2,2DTI X22DTH automat
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“