palubní počítač - jak ovládat ?

Vše co se týká interiéru vozidla
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: palubní počítač - jak ovládat ?

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

Napojeni snimani otacek se podarilo nadrz nejspise taky ikdyz se mi zda ze to ukazuje vetci hodnotu nez ricicka na palubce ovladani se podarilo take zapojit ale kam s kabelem k ridici jednotce nevim neco jsem trefil ale nefujguje jak ma hazi na volnobeh 1.9 l a pak pri jizde ne dle seslapnuti plynu ale dle zarazeneho rychlostniho stupne na 3ku nakych 10 na 4ku 7 a na 5ku 5.5 tot kdyz mam seslaplej plyn at uz dodne nebo to lechtam kdyz sundam nohu z plynu treba pod kopec je tam 0 co stim ?
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: palubní počítač - jak ovládat ?

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahja, takže chápu dobře.. ty jsi měl originální palubní počítač a ted si si objednal co ? Tu přímou náhražku za originální nebo jakej ? protože jestli tu přímou náhražku jen přepojíš konektory ??? Moc to nechápu :/
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: palubní počítač - jak ovládat ?

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

uz sem to vykoumal bylo tam potřeba nastavit jednotku se kterou to komunikuje byla nastavena jina diky kodu jsem sel do nastaveni a zkousel jakou az jsem narazil na jednu která ukazovala co ma a fungovala ;) takze problém ve spravnem nastaveni toho pal pc
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: palubní počítač - jak ovládat ?

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

cau mam dotazek když vypnu klicek i radio pal pc či displej zustane svitit vždy fungovalo nastalo to ze dne na den když jsem zkusil odpojit pal pc a napijit konektor od radia napřímo sviti porad taky kde by kdo hledal chybu rozdělat dispej a něco na nem nebo spis prosvihlej kabel nekde na svazku pripadne mezi kabely co jdou k radiu? vebec nevim kde co hledat třeba se stim někdo uz setkal jinac když je zapojenej pal pc vyply radio tak to normalne napise klic vyjmut a pak zasej frontera a porad dokola
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“