z topení nefouká

Vše co se týká interiéru vozidla
lopatalo
Příspěvky: 16
Registrován: 30 zář 2007 17:23

z topení nefouká

Příspěvek od lopatalo »

Tak jsem přišel na první závadu. Zapnu ventilátor topení a z výduchů na palubovce to nefouká, nebo spíš hodně málo. Jakoby to bylo někde ucpané. A ventilátor jede jak blázen. Nevíte, čím to může být?
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Můžou to být rozhozený táhla na otvíraní klapek uvnitř topení.Jestli to fouká z ostatních průduchů, třeba na nohy tak by to mělo být ono.Jinak boční jdou nastavit na přívod vzduchu přímo z venku a nebo od ventilátoru.
lopatalo
Příspěvky: 16
Registrován: 30 zář 2007 17:23

Příspěvek od lopatalo »

Právě, že to nefouká nikde
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Příspěvek od pato »

Keď fachčí ventilátor,chyba by mala byť v rozvode,alebo pripojení na palubku.Niekde nastáva odklon vzduch.Hádam ventilator nejde naopak a vzduch nenasáva ale vyfukuje.Paťo-Divoch
lopatalo
Příspěvky: 16
Registrován: 30 zář 2007 17:23

Příspěvek od lopatalo »

Zitra se na to podívám a uvidíme.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Rozvod vzduchu

Příspěvek od Milda »

Prohlídni nasávací mřížky a prostor pod př.kapotou, jestli tam nepěstuješ už žampiony, zkontroluj přepnutí cirkulace (vnitřní a z venku), zkus zjistit, jestli ti nefrčí pouze samotný elektromotor a jestli není uvolněná vrtule na ose. Teda pokud tam vůbec je a někdo si ji nepůjčil.Ale to by bylo dost pracný. (Nenapsal jsi, jestli ti to někdy vůbec šlo, jako třeba novému majiteli) Ale jakl píší jiní výše, nejpravděpodobněji máš vypadlé ovládání a zavřené přepínací klapky na táhlech.
A než budeš zase něco psát do tohoto fóra, tak mrkni na :
viewtopic.php?t=1355
Takže již otřepaná otázka, která se tu dává téměř každému novému příchozímu: " Co máš za typ? Áčko nebo Bčko?" Jinak jsi samozřejmě vítán. Napiš něco více o sobě a o své Froně. Prostě se trochu představ :!:
Ahoj, zdraví tě Milda z Litoměřic. Teda samozřejmě jistěže i ostatní zde často přítomní
Naposledy upravil(a) Milda dne 30 říj 2007 18:17, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Rosta

Příspěvek od Rosta »

....sundat palubku a podivat se, jestli tam nahodou nechybi nejaka hadice, nebo nejsou ze sebe vypadeny. Pak by to funelo pod palubkou a neslo to do mrizek
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

A jak jdou ty boční přenastavit na přívod z venku nebo zevnitř??? Už jste to někdo dělal???
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

ehh?

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:A jak jdou ty boční přenastavit na přívod z venku nebo zevnitř??? Už jste to někdo dělal???
ehh? (nechápu)
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

No je tu něco takovýho psáno ve druhým příspěvku od Jana Sekaniny, tak se na to ptám, co je to zase za záludnost wo který newým :cry:
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Možná jsem to blbě napsal, pokud dám páčku na bočním ofuku dolů jde vzduch od ventilátoru.Když je páčka navrchu fouká to jen průvanem za jízdy. :roll:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

ou kej :D , tak to joooo, já už myslel, že se to dá někde na ventilátoru přehazovat, a vrtalo mi hlavou, kde by mohlo bejt jaký fífo na přehazování :wink:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Foukačka

Příspěvek od Slaava »

Už jsem se děsil vo co jako de... :roll:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

No to já právě také,proto jsem se zeptal :shock:
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Příspěvek od pato »

Lopatalo jak si dopadol,ako si na tom,zima sa blíži.Budeš sa voziť v prešívanom kabáte,alebo budeš kúriť kachlami.Paťo-Divoch :D :lol: :D
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“